Venku je krásně, všechno kolem nás kvete. Ale bohužel krása květin je pomíjivá. Pojďme se tedy  podívat za květinami, které nám nikdy nezvadnou. Za květinami, které rozkvetou na našem oblečení.

květ

Květinové vzory jsou módní stálicí. Květinové vzory mají mnoho podob. Od něžné romantických drobných lučních kvítků přes realisticky ztvárněné vzory až po stylizované motivy listů a květin, které připomínají módu šedesátých let.

květ

Světoví módní návrháři květenou přímo hýřili. Na šifonových blůzách, rozevlátých sukních, letních šatech, a dokonce i na kalhotách. Tento trend k nám ještě nedorazil, ale co není, může být. A tak se duševně připravte, že potkáte nějakou ženu v květované kombinéze nebo kostýmku, ale nechte si poznámku, že si zapomněla svléknout pyžamo, decentně pro sebe.

květ

Jak se vám líbí květinové vzory? Na čem je nosíte? Jste schopná obléct se celá do květovaného? Vyšla byste na ulici v květovaných kalhotách, nebo dokonce v kombinéze?


perw_colormagPro speciální materiály, jako je například vlna a další jemné materiály, bychom měli použít speciální prací prostředek určený k jemné péči o tento určitý druh tkaniny. Aby veselé a syté barvy vašeho oblečení zůstaly pořád stejně krásné a výrazné, používejte prací prostředek Perwoll Color Magic. Obsahuje speciální složku ColorFix®, která uchovává intenzitu barev a oblečení bude vypadat stále jako nové. Jeho součástí je navíc speciální parfém, díky němuž je prádlo svěží a voňavé. Uvidíte, jak dlouho se budete cítit dobře. Nabízí se jako tekutý v 1l, 2l, 3l a 4l balení.