Velice „zajímavou“ sousedku má čtenářka s nickem Stará Blažková. Přečtěte si její příspěvek s lehce erotickým nábojem, za který samozřejmě děkujeme.

Dobré ráno všem, téma sousedé je vděčné téma, přispěju tudíž se svojí troškou do mlýna. Až donedávna jsme měli báječného souseda. Byl to snad sám Bůh. Nikdo ho nikdy neviděl, ale všichni jsme věděli, že existuje. Nevlastnil žádnou manželku, děti a snad ani žádný spotřebič, a jestli jo, tak to musely být nějaké ultratiché vesmírné technologie, protože byl tichý jako oceán.

Jednoho letního odpoledne nám lehy ovšem skončily a nájemníci se vyměnili. "Dostali jsme" mladou paní se dvěma malými dětmi. Na první pohled paní velice přátelská a sdílná, že jsem během prvních deseti minut našeho uvítacího rozhovoru věděla až moc informací včetně kvality jejího intimního života a manželovy centimetráže.

Postupem času jsme zjistili, že je to také dáma s nejen široce otevřenou náručí, ale i nohama. Jóó, to je holt kouzlo moderních přístaveb, v nichž mistři stavitelé na příčkách mezi jednotlivými domácnostmi opravdu hanebně šetřili...

Pan Božský, se kterým asi po měsíci známosti práskla do bot a utekla i se svými dvěma dětmi od manžela, asi už není tak božský, protože vášnivé jóó...jóó...ještě...dobře...drž...táák...vyluzované při milostné produkci nezaměnitelným barytonem bylo před nedávnem vystřídáno uff..ufff...dělééj...vííc, a to hlasem posazeným minimálně o oktávu výš...

I sousedčin zvukový projev sexuálního vzrušení je natolik specifický, že jsem si dlouhou dobu myslela, že paní po večerech často pláče. Až časem jsem zjistila, že onen "usedavý pláč" je předstupněm mohutného a hlasitého vyvrcholení, které musí být slyšet snad i v nedalekých protiatomových krytech.

Dětičky jsou ze všech "tatínků" občas poněkud zmatené, toho originálního však bezpečně poznají. Aniž bychom o to stáli, býváme bohužel i svědky srdceryvných scén, kdy si budoucí bývalý manžel na víkendy z nevysvětlitelných důvodů bere vždy jen syna, zatímco dcera se demonstrativně věší na kandelábr a skrz šprycle volá "tatínku, tatínku, já chci k tobě, vem mě s sebou!!".

V tu chvíli se všichni v domě tváří, že nejsou doma, protože nikdo se neodvažuje vystrčit byť jen hlavu, aby náhodou taky neschytal nějakou tu vzduchem letící svini, krávu či kreténa. Většinou až těsně po skončení představení se začíná tvořit fronta na výtah, protože se všichni chtějí rychle někam zdekovat, kdyby to všechno mělo snad ještě nějakou dohru.

S ostatními sousedy ale vycházíme skvěle, takže jistá kompenzace tu je :-). Jen těch dětí je mi líto...

Hezký den přeje Stará Blažková

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Vy se tedy nenudíte. Erotické „rozhlasové“? To tu ještě nebylo.

Co vy na to, milé ženy-in? Máte také nějakého "povedeného" souseda nebo sousedku? Svěříte se nám, a přidáte se k dnešnímu pestrému tématu? Jaké máte sousedy? Žije se s nimi v pohodě, nebo jsou zdrojem nepříjemností?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Soutěž: KAPIT - BAHAY

Reklama