Dobrý den,  

chtěla bych taky přispět svou troškou do mlýna k vašemu pondělnímu tématu - domácí tvořivost. :o) Moc ráda (když mi při 14měsíčním synovi zbývá čas) vyšívám, pletu z pedigu a skládám puzzle (čím větší, tím lepší). Dříve jsem i hodně pletla a háčkovala, ale dnes tyto záliby „vytlačily" jiné. A řekla bych, že „šikovná" na tyto věci jsem po své babičce. Už jako malá jsem babičku obdivovala a ráda sledovala, když například pletla. Když mě pak začala učit, byla jsem ta nejšťastnější holka pod sluncem. :o)  

z  

Posílám obrázek želvy z pedigu. K pletení z pedigu jsem se dostala přes svou kamarádku a jsem v tom spíše samouk. :o) Pletu košíky, zvonečky a na tuto želvu jsem obzvlášť hrdá, protože mi dala velkou práci a stála mě spoustu nervů. :o))  

k

p

Posílám i obrázky svých křížkových výšivek. Na výšivce - portrétu jsem já se svým synem. Je to vyšívané podle fotky a trvalo mi to asi 3 měsíce. Opět se budu opakovat, když řeknu, že kdybych mohla, tak vyšívám každý den a každou volnou chvilku. Jen kdyby z toho tak nebolely oči. :o) Mějte se moc hezky a spoustu spokojených čtenářek (čtenářů).

Zdenka (dalma)

Mě teda dostal ten portrét. To je nádhera. Zajímalo by mě, jestli jste to opravdu vy se synem, nebo podle čeho jste to vyšívala. Simona

Foťte a pište!!!

Ještě 2,5 hodiny (možná trochu víc) čekáme na vaše kreativní výtvory na adrese:

redakce@zena-in

 

 

Reklama