Severské filmy nabízí souznění dokonalého příběhu, temné atmosféry i specifického humoru a samozřejmě i kvalitních hereckých výkonů.
5a79bf8fd468aobrazek.png

Ve filmech z Dánska, Norska, Švédska či Finska si na své přijde fanoušek jakéhokoliv žánru. Díky O2 Videotéce si můžete unikátní atmosféru skandinávských filmů užít naplno i doma. S téměř dvacítkou filmů zde najdete až 40 hodin napínavé zábavy.

„Jsme rádi, že jsme letos opět partnerem festivalu SCANDI a můžeme tak filmovým fanouškům nabídnout v O2 Videotéce to nejlepší ze severské kinematografie. O2 Videotéka totiž nabízí nejen největší filmové hity z produkce amerických filmových studií, ale fandíme také festivalovým snímkům,“ podotýká produktová manažerka O2 TV Viera Kasalová. „Na své si tak přijdou nejen příznivci artových filmů, ale i rodiny s dětmi – neoblíbenějším skandinávským filmem v O2 Videotéce je rodinné fantasy Dcera čarodějky,“ dodává.
5a79bf61074baobrazek.png

Pokud tedy nestihnete jít do kina, ale nechcete o SCANDI filmy přijít, tak si kvalitní skandinávskou filmografii můžete (nejen) během února zapůjčit v O2 Videotéce za cenu 45 korun. Zvolené snímky pak můžete sledovat prostřednictvím O2 TV nejen v televizi, ale také na vašem počítači, tabletu nebo i v mobilu. Potřebujete k tomu přitom jen připojení k internetu a bezplatnou aplikaci O2 TV. Počet přehrání snímku navíc není omezen. Nemusíte být dokonce ani zákazníkem O2, za jednotlivé filmy totiž můžete platit i prostřednictvím prémiové SMS.
5a79bf554949eobrazek.png

Thriller i souboj s mafií na severský způsob
A na co se můžete těšit? K zapůjčení je například norský snímek s názvem Téměř chlap (Henrik), vyprávějící příběh pětatřicátníka Erika, který se stále nemůže vzdát mladistvých radovánek a stát se mužem. Užít si ale můžete i dánský thriller Idealista vyprávějící o kontroverzním uložení jaderných zbraní v Grónsku.
Všechny filmy v nabídce O2 Videotéky najdete zde.

seznam.jpg
5a79bf81db1caobrazek.png

Reklama