Všechno potřebné pro ruční tvorbu dárků
Ručně vyrobené dárky nejvíce potěší a zahřejí u srdce. A Vánoce jsou k tomu jako stvořené. Jsou obdobím, kdy chceme svoje okolí potěšit nějakou maličkostí, tak proč ne právě věcmi, které sami s láskou vyrobíte. Na e-shopu www.svicky.net, který funguje již přes 20 let, seženete všechny potřebné komponenty pro vaše kreativní tvoření. Vyberte si z širokého sortimentu korálků různých tvarů, materiálů a barev či další potřebné věci vhodné k vyrábění.

63526b0a2806cobrazek.jpg

Korálky mnoha velikostí, tvarů a barev ke kreativnímu tvoření
Korálky jsou jako stvořené k tvorbě nejrůznějších předmětů. Hodit se vám budou perličky, tyčinky, plastové nebo kovové, dřevěné či plastové korálky. Hotové zázraky dokážete se směsí korálků v mnoha odstínech. Vykouzlit můžete nejrůznější šperky, postavičky a spoustu dalších zajímavých dekorací. K období Vánoc snadno z korálků vyrobíte třeba andělíčky nebo i ozdoby na stromeček. Nápadů je zkrátka nekonečné množství, stačí jen najít vhodnou inspiraci.

Dárky k Vánocům pro vaše blízké
Sháníte dárky k Vánocům pro vaše blízké? Kromě vašich kreativních výrobků můžete darovat i nejrůznější voňavá mýdla, esenciální vonné oleje a další produkty Saloos. Esenciální vonné oleje si najdou široké uplatnění. Hodí se k použití do aromalampy. Ta vnese do interiéru příjemnou vůni, která může i léčit. Kromě toho se dají tyto olejíčky využít také k výrobě svíček. 100% přírodní olejíčky v různých druzích vůní jsou oblíbeným produktem nejenom pro kreativní tvoření, ale také pro relaxaci a alternativní způsob léčby různých zdravotních obtíží.

Je čas na vánoční výzdobu
S blížícím se adventem je čas na vánoční výzdobu. Vyzdobte si interiér třeba vlastnoručně vyrobenými dekoracemi nebo je darujte vašim blízkým. Skvělým nápadem jsou různé dekorační figurky na motivy zimního a pohádkového období. Chybět samozřejmě nesmí ani svítící LED dekorace v podobě světelných řetězů v různých barevných odstínech, které rozzáří a zútulní váš domov.

Originální a nápadité adventní kalendáře vlastní výroby
Děti budou nadšeny z adventních kalendářů pro zkrácení doby čekání na příchod Ježíška. A pokud bude adventní kalendář vlastní výroby, pak bude radost dvojnásobná. K výrobě takového kalendáře lze využít dřevěné kolíčky s čísly, dárkové pytlíčky a krabičky. Pak už jen stačí do každého z balíčků umístit drobnou maličkost pro radost a vánoční těšení s příchodem prvního prosincového dne může začít.

K vánočnímu období patří svíčky
K vánočnímu období nepochybně patří i svíčky, které zútulní a provoní domov. Mohou mít různé barvy, vůně a velikosti. Vyzkoušejte některý z návodů na ruční výrobu svíček a udělejte radost sobě nebo vašim známým. Potřebovat budete parafín, knoty, barvítka, aromata a speciální formy. Pak už se jen stačí pustit do výroby.

Ručně vyráběná mýdla, která zaujmou
Co takhle si vyrobit vlastní mýdlo? Zvládne to každý a během chvíle tak můžete mít skvělý a originální dárek na světě. Pro výrobu mýdel můžete použít třeba různé druhy peelingových částic z přírodních produktů, jako je například prášek z kokosových či ořechových skořápek, semínka z ovoce a další podobné. Dalším důležitým komponentem pro ruční tvorbu mýdel je mýdlová hmota. Pro obarvení je možné použít barvy do mýdel. Pro oživení designu lze použít některou ze zajímavých dekoračních ozdob.