Všechno potřebné pro ruční tvorbu dárků
Ručně vyrobené dárky nejvíce potěší a zahřejí u srdce. A Vánoce jsou k tomu jako stvořené. Jsou obdobím, kdy chceme svoje okolí potěšit nějakou maličkostí, tak proč ne právě věcmi, které sami s láskou vyrobíte. Na e-shopu www.svicky.net, který funguje již přes 20 let, seženete všechny potřebné komponenty pro vaše kreativní tvoření. Vyberte si z širokého sortimentu korálků různých tvarů, materiálů a barev či další potřebné věci vhodné k vyrábění.

63526b0a2806cobrazek.png

Korálky mnoha velikostí, tvarů a barev ke kreativnímu tvoření
Korálky jsou jako stvořené k tvorbě nejrůznějších předmětů. Hodit se vám budou perličky, tyčinky, plastové nebo kovové, dřevěné či plastové korálky. Hotové zázraky dokážete se směsí korálků v mnoha odstínech. Vykouzlit můžete nejrůznější šperky, postavičky a spoustu dalších zajímavých dekorací. K období Vánoc snadno z korálků vyrobíte třeba andělíčky nebo i ozdoby na stromeček. Nápadů je zkrátka nekonečné množství, stačí jen najít vhodnou inspiraci.

Dárky k Vánocům pro vaše blízké
Sháníte dárky k Vánocům pro vaše blízké? Kromě vašich kreativních výrobků můžete darovat i nejrůznější voňavá mýdla, esenciální vonné oleje a další produkty Saloos. Esenciální vonné oleje si najdou široké uplatnění. Hodí se k použití do aromalampy. Ta vnese do interiéru příjemnou vůni, která může i léčit. Kromě toho se dají tyto olejíčky využít také k výrobě svíček. 100% přírodní olejíčky v různých druzích vůní jsou oblíbeným produktem nejenom pro kreativní tvoření, ale také pro relaxaci a alternativní způsob léčby různých zdravotních obtíží.

Je čas na vánoční výzdobu
S blížícím se adventem je čas na vánoční výzdobu. Vyzdobte si interiér třeba vlastnoručně vyrobenými dekoracemi nebo je darujte vašim blízkým. Skvělým nápadem jsou různé dekorační figurky na motivy zimního a pohádkového období. Chybět samozřejmě nesmí ani svítící LED dekorace v podobě světelných řetězů v různých barevných odstínech, které rozzáří a zútulní váš domov.

Originální a nápadité adventní kalendáře vlastní výroby
Děti budou nadšeny z adventních kalendářů pro zkrácení doby čekání na příchod Ježíška. A pokud bude adventní kalendář vlastní výroby, pak bude radost dvojnásobná. K výrobě takového kalendáře lze využít dřevěné kolíčky s čísly, dárkové pytlíčky a krabičky. Pak už jen stačí do každého z balíčků umístit drobnou maličkost pro radost a vánoční těšení s příchodem prvního prosincového dne může začít.

K vánočnímu období patří svíčky
K vánočnímu období nepochybně patří i svíčky, které zútulní a provoní domov. Mohou mít různé barvy, vůně a velikosti. Vyzkoušejte některý z návodů na ruční výrobu svíček a udělejte radost sobě nebo vašim známým. Potřebovat budete parafín, knoty, barvítka, aromata a speciální formy. Pak už se jen stačí pustit do výroby.

Ručně vyráběná mýdla, která zaujmou
Co takhle si vyrobit vlastní mýdlo? Zvládne to každý a během chvíle tak můžete mít skvělý a originální dárek na světě. Pro výrobu mýdel můžete použít třeba různé druhy peelingových částic z přírodních produktů, jako je například prášek z kokosových či ořechových skořápek, semínka z ovoce a další podobné. Dalším důležitým komponentem pro ruční tvorbu mýdel je mýdlová hmota. Pro obarvení je možné použít barvy do mýdel. Pro oživení designu lze použít některou ze zajímavých dekoračních ozdob.

Reklama