Moje svatba byla hezká nemůžu si na ní stěžovat.

I když žádost o ruku, to bylo teda něco. Už jsme spolu s manželem žili 7 let a měli jsme 2letou dcerku, když se manžel odhodlal ke svatbě. Nikdy jsme ji neplánovali bylo nám hezky i tak, bez papíru.

Jednoho dne byl celý den pryč, že má plno lítání. Já o ničem nevěděla a když pak přišel domů, přinesl papíry na žádost o manželství a ,říká: "Tady mi to podepiš".

Nejprve jsem si myslela, že si dělá srandu, protože on takový je, a tak jsem na to nebrala potaz. Jenže zbytek dne pořád říkal ať to podepšu. Tak jsem to podepsala a druhý den mi říká, abych mu půjčila občanku, že jde zařizovat svatbu. Ale stále jsem mu nevěřila a myslela si své, tak jsem mu tu občanku dala: ale pak mi volal, že termín svatby je 18.4. ve 13:00, tak ať si nic nezamlouvám a nikomu nic neříkám. Tak jsem pochopila že si srandu opravdu nedělal.

A že svatba byla za 4 dny od požádání o ruku, jestli se tomu teda dá tak říkat, tak jsme měli teda pěkný fofr vše sehnat. Naštěstní šaty jsem sehnala překrásné, i když se říká, že manžel by v šatech nevěstu měl vidět až u obřadu, tak my jsme to neřešili a šli je kupovat spolu. Pak jsme šli shánět prstýnky a  to bylo taky něco, protože tak narychlo nikde neměli takové jaké jsme chtěli my. A tak jsme si je museli objednat přes internet, což přišlo do tří dnů, a tak jsme měli vše. Všem jsme chěli říct o svatbě až den před, protože jsme chtěli svatbu jen v rodinném kruhu a moje matka ta by obvolala všechny.

Ale museli jsme všem říct, že se budeme brát kvůli mé babičce, aby si udělala volno v prác,i a to by prasklo. JInak jsem měla moc pěknou svatbu, kterou jsem si užila a dcerka naše taky. Byla jako princeznička a moc se jí to líbilo. Besinecek

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Rychlá svatba je nejlepší, to tvrdím taky. Simona

Jak jste se vy, milé čtenářky, vyřádily na své svatbě? Jaké máte zážitky se svatebčany? Co se stalo za trapasy? Jaký jste dostaly nejzajímavější svatební dar. Pište, knihy čekají:

redakce@zena-in.cz

Reklama