O své domácí „úlety“ se s námi podělila i čtenářka s nickem JJDDina. Co jí doma irituje a její manžel to brání? Odšťavňovač. A další věci? To se dočtete v jejím příspěvku, za který děkujeme

Vždy když se na trhu objeví něco nového, chtěli bychom to mít doma. Jako například odšťavňovač, který strašně chtěl můj manžel s vizí, že si budeme vyrábět zdravé šťávičky. Odšťavňovač se tyčí na regále, kde se na něj usazuje a prach. Když uklízím jen nadávám, že mi to přidělává práci. Šťávy děláme jen v zimě a to jednou či dvakrát, kdy muže chytne „rapl“ a nakupuje pomeranče, citrony, kiwi, celer, ale také řepu. Takže jednou či dvakrát za rok si vypijeme načervenalou hustou šťávu, po které já se ošklíbám a kolikrát mě to pěkně „pročistí“

Další „úlet“ jsem měla já a to, že jsem pořídila elektrický hot dog. Vzala jsem ho ke kamarádce, že jejím dcerkám udělám párek v rohlíku. Mé nadšení se záhy změnilo ve zlost, že jsem za takovou hovadinu vyhodila peníze. Párky mi „nabobtnaly“ tak, že se do připraveného rohlíku ani nevešly. Rozčilovala jsem se nad tím, ale  holky nakonec dostaly trochu zkomírající párek v rohlíku, ale byly za něj rády.

No a moje maminka si jednou z jedné předváděcí akce odnesla super ale super kráječ, který odpočíval ve skříňce, do té doby než se taťka neozval, že za ty prachy ať na něm něco udělá. Také, že udělala. Krájenou zeleninu s kouskem prstu. Rána se jí hodila pěkně dlouho a kráječ za iks peněz skončil na svém místě ve skříni.

Zasílám Vám fotečku mých krámů v kuchyni

kramy

Přeji všem krásný den JJDDina

Taková zeleninová šťáva musí ale vyjít dost draho, ne?

Co vy na to, milé ženy-in? Máte také doma nějaký přístroj, který vám překáží? Nebo jste tak pilná hodpodyňka a všechny, co jste si pořídila, používáte? Jaký spotřebič nebo přístroj byste ze svého bytu nejraději vyhodila?

Napište nám, zbývá ještě chvilka času, abychom váš příspěvek stačili vydat.

redakce@zena-in.cz