Ahoj ženy-in,
já mám s reklamacemi celkem dobré zkušenosti. Nejčastěji reklamuji boty, ale také mobil, hodinky nebo mp3 přehrávač. Nejraději jsem, když mi vrátí peníze, pak už si stejnou značku nekoupím. Už jsem vracela i dražší krém, po kterém jsem se osypala, a skutečně mi vrátila prodavačka peníze a krém poslala výrobci. Nebojím se ani diskutovat s vietnamskými prodejci o snížení ceny, jakmile se mi na zboží něco nezdá, taky vždy vyžaduji razítko na paragon a všechny paragony si dlouho schovávám.

Vzpomněla jsem si ale při tématu reklamace na starší veselou příhodu se svým synem. Měli jsme doma bílého myšáka, který uměl spoustu kousků, ale jeho hlavní zábavou bylo snažit se uniknout pryč z akvária, což se mu několikrát k mojí nelibosti podařilo. Proto se synek rozhodl, že mu pořídí manželku. V obchodě se zvířátky vybral hezkou samičku, a protože už nastudoval v knížce dobu březosti myší a poznačil si datum páření, nemohl se dočkat mláďátek. Jenže pořád nic. Přidal si nějaký ten den, ale myška ani nezačala stavět hnízdo. Tak ji donesl zpátky do toho obchodu se slovy, že jde myšku reklamovat, protože nechce otěhotnět.

Paní prodavačka se skoro vyvrátila, protože tahle hláška z úst osmiletého kluka musela znít legračně, ale opravdu mu ji vyměnila za novou samičku. Ta okamžitě zabřezla a přesně dodržela termín porodu, dokonce počkala, až syn přijde ze školy. Obdařila myšáka deseti dětmi, jen ty první dvě jako nezkušená prvorodička sežrala, za což ji synek seřval slovy, které si pamatuji do dneška: To jsi matka???!!!

Přeji všem ženám-in hezký nový týden!
Bonda


No musím uznat, že tahle příhoda mne pobavila. To jsi matka?:) Myslím, že synek tenkrát ťal do živého! Takhle na ni, na myš. Doufám, že se poučila a další stovky malých myšat přišly na svět už v pořádku!

Reklama