Milé ženy, milá redakce,

přeji všem krásný den, i když pohled z okna tomu nenapovídá.

Jednou, již je tomu opravdu dávno, můj bývalý manžel měl vedlejší pracovní poměr a chodil vyklízet sklepy, půdy a jiné prostory. Bylo to dobře placené, ale také občas přinesl něco domů, ale vždy jsem ho s tím vyhodila se slovy: "Ať už je to v popelnici."

Kdybych ho nechala, udělala by mi z bytu sběratelství starých krámů. Nepopírám, že toho lituji, ony staré mlýnky a podobné věci mají svoji cenu. Tenkrát to ale v módě nebylo.

Koukám z okna a vidím, přichází od autobusu a opět nese něco velikého a zabaleného, tak si říkám, ne, on nedá pokoj, co to zase nese domů. Již mezi dveřmi, co to je? Uvidíš. Rozbalil a bylo to zrcadlo v krásném originálním rámu. Rám byl poničený, on ho zrenovoval a zrcadlo mám dodnes. Jak jistě znáte všechny ženy, ono je zrcadlo a zrcadlo. V podstatě jich mám doma více, ale toto jediné nezkresluje. Od této doby jsem se již dvakrát stěhovala, ale zrcadlo jsem hlídala jako oko v hlavě, aby se mi nerozbilo.

Také věříte pověrám, že se nesmí rozbít, že by to byla smůla na 7 let?
Já ano.


Zdraví Věrulinka


Milá Věrulinko,

děkujeme za příspěvek o zrcadle. Vždycky jsme si přála obrovské zrcadlo ve velkém vkusně zdobném rámu. Do toho se to pak kouká! U zrcadla s rámem si pak snadno řeknete: "Holka, jako obrázek!" :-)

Tak hezký den!


Denní soutěž odstartuje Natálka odpoledne a budete moci soutěžit až do pondělí. Také vás od zítřka čeká hodinovka celkem o 5 000,- Kč!

Máte-li aktuální fotografie ze zatopených nebo ohrožených oblastí, rádi je uveřejníme. Potřebujete-li pomoct, napište nám!

redakce@zena-in.cz

Reklama