Ahojky panenky,

já a móda, to je boj, věčně bojuji s tím, abych odolala tomu, co je tak hrozně krásný, ale tak děsně drahý. Nosím to, co se mi líbí a v čem se cítím dobře, a i když už to zrovna není poslední módní výstřelek, pokud mám ten kousek oblečení ráda, tak proč ho odhazovat do tmavého kouta skříně. Mám ráda sportovní eleganci, kostýmky, tuniky, bokové rifle a uplé třičko.........., ale pokud bych si něco z toho na sebe navlíkla a připadala si v tom jako šašek, tak to raději svleču, protože když si něco oblékám, musím se v tom cítit krásná.

Hodně si potrpím na prádlo, to bych si nejraději kupovala denně, ale finance to nedovolí. Ale mám jednu velikou zásadu, a tu nikdy neporušuji. Nikdy nemám barvu kalhotek jinou než barvu podprsenky, to když na někom vidím, tak se mi úplně ježí chlupy na rukou, to je podle mě, nemusíte mít stejný názor, vrchol nevkusu. A je jedno, jestli jde o krajkové prádýlko, nebo pohodlné sportovní prádlo, ale vždycky ve stejné barvě, nejlépe soupravičku.

Jo, a boty? to je to samé jako prádlo, mít na to, tak jich mám plnou garáž :-) ale snažím se je mít sladěné s kabelkou.

Nejsem tak trochu detailista? :-D

Mohla bych o hadřících psát hodiny a hodiny, ale kdo by to četl :-)

Bednaroi


Milá Bed, díky za Tvůj příspěvek a věř, že rozhodně nejsi sama, kdo by chtěl mít plnou garáž bot a prádla  ;o) Ale víš, co by to pak bylo za hroznou práci vybírat z té haldy, co si právě dneska vezmeme na sebe? ;o)))

Reklama