Mít krásné, zdravé a bílé zuby si přejeme určitě všichni. Někomu z nás nadělila příroda zoubky jako perličky, jiný si zase se svým chrupem zažívá své.

Všichni bez rozdílu ale musíme o své zuby pečovat a věnovat jim zaslouženou pozornost. Odměnou nám bude zářivý úsměv a klidný spánek bez strašáku v podobě krutých bolestí. Pravidelná návštěva lékaře a důkladná ústní hygiena by pro nás měla být samozřejmostí.

 

Zubní pasta Vademecum patří k tomu nejlepšímu, co můžeme svému chrupu dopřát. Její výrobci z laboratoří Vademecum vycházeli z předpokladu, že současný moderní člověk se tak trochu navrací zpět k přírodě, ale zároveň potřebuje výrobek, který odráží poslední trendy ve vědeckotechnickém pokroku.

Oba  předpoklady byly zohledněny při vývoji zubních past Vademecum.  Výsledkem je zubní pasta, která splňuje náročné požadavky dnešní doby, kterými jsou bělost zubů, svěžest dechu a kompletní hygiena ústní dutiny.

 

Zubní pasta Vademecum je nabízena v pěti variantách. Můžete si tedy vybrat Vaší oblíbenou variantu, například dle speciální přírodní složky, která je v každé variantě jiná.

V zubní pastě Vademecum Perfection 3 jsou skloubeny všechny účinky, které příznivě působí na vaši kompletní ústní hygienu. Zářivou bělost zubů zajistí šalvějový výtažek, účinná hygiena je dílem zinku a zeleného čaje a na svěžím dechu mají zásluhu mátové oleje.

 

Vademecum Whitening s bělicím komplexem, heřmánkem, šalvějí a fluorem vám pomůže šetrnou cestou dosáhnout přirozené bělosti vašeho chrupu.

 

Vademecum Ultra Fres Gel s mátovým olejem a fluoridem vaše zuby spolehlivě vyčistí a zajistí dlouhotrvající svěží dech.

 

Vademecum Naturel obsahuje výtažky z šalvěje, meduňky, tymiánu a heřmánku. Navíc se může pochlubit speciálně otestovanou kombinací vitaminů, jež blahodárně působí na naše dásně.

 

Vademecum Pure & Eucalyptus zajistí čistá ústa a přirozenou svěžest také díky přírodnímu extraktu z máty  a nebo eukalyptovému oleji. Obsah fluoridu zuby pak posiluje a chrání před zubním kazem.

 

 

 

       
Reklama