Mladá žena si totiž téměř rok klade otázku, zda to, co občas předvádí její přítel, není už za hranicí normálnosti. „Upřímně řečeno jsem mu už několikrát řekla, že by se měl léčit, ale samozřejmě to bylo jen v takovém tom návalu emocí,“ svěřuje se a začíná objasňovat své pochybnosti.  
 
Jak to všechno začalo? Po několika nepříjemných zklamáních si prý Daniela krátce před třicátými narozeninami konečně našla chlapíka, se kterým si rozumí. Mají společné zájmy a dokonce i plány do budoucnosti. „Hlavně to posledně jmenované bylo pro mě asi stěžejní, protože žádný z mých předešlých partnerů se nechtěl vázat. Všichni se tvářili jako bychom před sebou měli ještě stovky let. Jen já jsem ale to tikání biologických hodin slyšela při každém kroku,“ vysvětluje své pohnutky mladá žena, jež před pár týdny zjistila, že je se svým přítelem těhotná. A o to víc ji teď trápí zážitky, které ji možná měly včas varovat.
 
Jsou to spíš příběhy k pousmání, kdyby byly vyobrazeny v nějakém nekonečném seriálu, ale jelikož jsem je prožila já, mám z nich – asi i pod vlivem hormonů – najednou podivný strach,“ vysvětluje nastávající maminka svoje pocity. A přiznává, že po posledním výstupu, jenž její přítel předvedl dokonce na veřejnosti, začala uvažovat, zda svůj život nespojila s nějakým psychopatem. 
5c47108d511d9obrazek.png
První indicie se objevovaly poměrně brzy po sestěhování se. „Například ho neskutečně rozzuřil fakt, že jsem mu nekoupila stejnou zubní pastu, kterou vždy používá,“ vzpomíná na první nezvyklý výjev Daniela. A dodává, že ji fakt nenapadlo, že by někdo mohl udělat takovou scénu kvůli tomu, že nemá SVOU zubní pastu. Dokonce si prý celý víkend raději nečistil zuby, než aby použil některou ze zubních past, jež se momentálně v domácnosti nacházely. Nad tím ovšem mávla zamilovaná žena rukou a naučila se kupovat JEHO zubní pastu.
 
Podobných zvláštností zažila víc, ale vždy si řekla, že nikdo není dokonalý. A že jsou to jen drobnosti, které ji nemohou pokazit fakt, že má přítele, který s ní chce sdílet život. Zda to chce opravdu i ona, začala pochybovat paradoxně po nedávném romantickém víkendu, na který se vypravili.
 
Měla to být oslava té báječné zprávy, že čekáme miminko, ale nakonec jsem byla šťastná, že už odjíždíme,“ přiznává Daniela, jež se na místě za svého přítele velmi styděla. Udělal tam totiž neskutečnou scénu, když mu v rámci polopenze předložili v penzionu rybu. Asi není třeba dodávat, že její přítel nejí ryby. A stojí si za tím se stejnou urputností jako za oblíbenou značkou zubní pasty. „Já to chápu, taky nemusím třeba tatarák. Ale dělat takovou scénu před ostatními hosty, zvlášť když to byla jeho chyba, že se nepodíval do nabídky, která byla den předem k dispozici s možností objednat si jiné jídlo, mi přijde prostě nepochopitelné,“ vypráví nešťastná žena. A dodává, že jeho výstup byl pro ostatní zřejmě tak působivý, že mu muž od vedlejšího stolu nabídnul jeden ze svých dvou řízků, jen aby byl klid. „Asi si myslel, že mě tam v tu chvíli můj přítel zabije a on bude muset vypovídat na policii,“ uzavírá vyprávění s pokusem o vtip Daniela.     

Přečtěte si také:

Reklama