„To, co jíte se projeví i na Vaší pleti...“

říká MUDr. Kateřina Cajthamlová.

 

Kvalita pleti je ovlivněna nejen zdravým životním stylem, věkem, ale i správnou a vyváženou stravou. Proto se Garnier inspiroval zkušenostmi a znalostmi MUDr. Kateřiny Cajthamlové, známé odbornice na zdravou výživu.

 

Paní doktorko, proč jste se rozhodla pro spolupráci s Garnier?

Garnier vytvořil novou řadu péče o tělo, kde se inspiroval zdravou výživou, která pro mne je základem zdravého životního stylu. To, co jíme, se projevuje nejen na celkovém zdravotním stavu, ale také na naší pleti. A právě Garnier NutriSkin je péče, která pleť zásobuje látkami, které jsou primárně obsaženy v některých zdraví prospěšných potravinách.

 

O jaké látky se tedy jedná?

Především je nutné zdůraznit nenasycené mastné kyseliny omega3+ 6 a magnesium. Právě na pleti jako na jednom z vylučovacích orgánů se projeví, zda je přísun těchto výživných látek dostatečný a v rovnováze.

 

Řekněte nám, jak tedy na plet působí omega3+6 a magnesium?

Omega3+6 mastné kyseliny chrání pleť před účinkem škodlivých volných radikálů z ovzduší i „zevnitř“ organismu, mastné kyseliny omega3+6 navíc zpomalují proces stárnutí pleti, působí protizánětlivě a regeneračně. Magnesium potom svým působením v pleti urychluje obnovu pleťových buněk. Zkracuje se tedy proces obnovy pleti, pleť je omlazená, rozjasněná.

 

Jak jednoduše poznáme, že naše tělo přijímá dostatečné množství omega3+6 mastných kyselin?
Ve vašem jídelníčku by se měly minimálně dvakrát týdně objevit ryby,
přednostně ty tučnější jako je losos, tuňák nebo sardinky. Vyhnout byste se měli používání výhradně jednoho typu oleje. Pro celkové zdraví je velmi prospěšné oleje střídat. Střídat olej řepkový, olej z ořechů a také samozřejmě olej ze sóji. 

 

Více informací na infolince Garnier 844 16 16 16

a www.garnier-nutriskin.cz