Říká se, že pokud člověk toho druhého opravdu miluje, udělal by pro něj všechno na světě. Já svého manžela miluju, ale jsou věci, které bych neudělala ani za milion!

dvojice

Pominu-li  některé sexuální požadavky, u kterých kolikrát žasnu, kam na to chodí, najdou se i další věci, ne které bych za žádnou cenu nepřistoupila.

Při své práci i v soukromí se setkávám s řadou dvojic, ať už manželských, nebo partnerských, kteří mi shodně potvrzují, že základem dobrého a dlouhodobého vztahu je tolerance.

Jelikož náš společný vztah trvá už čtvrt století, myslím, že také patřím do řad těch dlouhodobých a můžu si dovolit vyslovit i nějaké to moudro. Tak třeba ohledně té tolerance – tam razím teorii odsud posud.

„Miláčku, kamaráda vyhodila manželka z bytu, nemohl by tu nějaký čas bydlet?“
Nemohl. Kamarád je, jak jinak, rocker, ale se vším všudy, co k tomu patří, tedy sex, drogy a rock´n´rol. A sbírejte pak po ránu ve svém bytě cizí podprsenky a piksličky od nedefinovatelného prášku!

Nebo:
Šíleně strašlivě se už odmalička bojím nebo spíše štítím krys, potkanů i myší. Radši bych doma snesla celou rodinu tarantulí než jednu myšku s ocáskem. A můj drahý přišel s nápadem pořídit si terárium s hady, protože po něm odjakživa toužil. A jeho brácha ho má taky. Což o to, hadi mi nevadí, ale ta jejich potrava! Vždyť by je musel krmit i těmi ocáskovitými potvůrkami, živými či mrtvými, zbláznila bych se.
„Promiň, ale když tak toužíš po hadovi, jezdi častěji k bráchovi. Uvidíš nejen jeho, ale i hady.“

Další:
„Miláčku, kámoš si byl se svojí přítelkyní skočit bungee dumping, prý je to paráda, to bych chtěl zkusit.“
„No tak si to zkus!“
„Sám? Já myslel, že s tebou. Jestli mě máš ráda, skočíš si taky.“
„Skočím tak akorát z okna a tebe vezmu s sebou, dej mi pokoj s bungee dumpingem, Novotný si u toho rozbil čelo a nedávno dávali v televizi reportáž, jak se holce přetrhlo v půli lano, ani za nic.“

A ještě se s vámi podělím o jednu věc z našeho soukromí. Trpím aerofobii, panickým strachem z létání. Naše dovolené tudíž probíhají pouze na evropském kontinentu, kam se hodiny a hodiny třískáme autem, autobusem nebo trajektem.
Letos manžel „třískl“ do stolu a povídá: „Letíme letadlem, jednou ten strach překonat musíš.“
No, tohle bych pro něj možná udělala, ale jen pod podmínkou, že zase večer nepřijde s nějakým atypickým sexuálním přáním. :)

Téma dnešního dne: Co byste neudělala ani za nic

  • Podělte se i vy o vaše zážitky a nesmyslené (či smyslné) požadavky vašich protějšků.
  • Častěji vyhovíte nebo nevyhovíte?
  • Je něco, co byste pro něj neudělala ani za nic?
  • A proč?
  • Překvapil vás návrhem, u kterého vám doslova vyrazil dech?
  • Nebo vy jeho?

Téma je to pestré a veselé, těším se na vaše historky v podobě příspěvků.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna ze čtenářek obdrží luxusní denní krém ULTIMATE od Avonu

kremavon

 

Reklama