Vlastimil Tlustý v sobě skrývá nevídaný sexuální potenciál. Prozradila to na něj jeho milenka, novinářka Lenka Nedbálková (24), které dokonce i zlomil postel. Škodu do dneška nezaplatil. Možná právě proto se Lenka naštvala, všechno napráskala do bulváru, a tím způsobila politikovi nemalé problémy. Hrozí mu rozvod i zatřesení s jeho kariérou. I když v naši politické scéně milenky nejsou žádnou novinkou.

Tlustý se se svou milenkou scházel, kde se dalo. V restauracích, hotelech i doma. „Zkrátka normální vztah," vzpomíná Nedbalková. „Brala jsem to vážně. Tvrdil mi, že s ženou už nežije, proto mi nevadilo, že je ženatý.“ Co všechno se nevyklube z pracovního vztahu. Vlasta ji natolik imponoval svým mozkem, že se sblížili poněkud více, než by bylo vhodné.

Jak se situace bude vyvíjet teď, když se dostala pravda na povrch, je otázkou. Uškodí to Tlustému, nebo to k jeho dveřím přitáhne víc žen, které se také budou chtít nechat uchvátit jeho mozkem? Ale dámy, pozor, ničí postele!

Překvapuje vás ještě něco takového na naší politické scéně? Dala byste si s Tlustým říct? Podstoupila byste riziko zlomené postele?

Reklama