Pojďte nahlédnout do zákulisí myšlenek Šovinistického hnutí, které nám opět zaslal jeho místopředseda inženýr Jaroslav Petr a opět se dožadoval uveřejnění, aby jeho myšlenky četly ty, o které jde – ženy.  Pokouší se u zákonodárců prosadit výrazné změny v náhledu na soužití žen a mužů.

Místopředseda inženýr Jaroslav Petr:

Budu mluvit otevřeně: Zvlášť v zimním období je toto téma velice ožehavé. Jak je možné, že tlusté ženy příjemně hřejí na dotek a hubené ženy nikoli? Šovinistické hnutí žádá odstranění tohoto nedostatku, přece po nás nechcete, abychom si na zimu pořizovali tlustoprdky?!

Je mužskou přirozeností dělit ženy na hubené (kočky) a tlusté (tlustoprdky). Fáma, že žena má mít nějaké to kilo navíc, aby neztratila svou ženskost, je nesmysl. Faktem je, že tlusté ženy jsou ošklivé a hubené ženy hezké, nic mezi neexistuje. Může se sice stát, že ve výjimečných případech najdete kus, kterému mírná nadváha sluší, ale to jsou skutečně vzácné výjimky.

Kde je problém?

Všechno by se zdálo v pořádku. Logický by se zdál apel na výrobce žen požadující eliminování produkce tlustoprdek, jenže... problém vyvstává v zimním období. Jak je možné, že jinak vychytaný model žena-kočka v zimním období chladí, namísto toho, aby zahříval? Zejména dolní končetiny modelu jsou hotovým ledovým královstvím. A co víc? Tlustoprdky, podle některých odvážných empirických zkušeností, hřejí!

Pánové výrobci, to snad chcete, abychom na studená období roku měnili model a pořizovali si nevkusné tlusté ženy? Jak je možné, že vývoj prototypu koček nezahrnoval i kvalitní systém termoregulace?!

Žádáme

Šovinistické hnutí se zasazuje za okamžité odstranění tohoto problému. Zcela oprávněný mužský požadavek na to, aby mohl večer s ženou kvalitního vzhledu a přiměřeně příjemné tělesné teploty uspokojit své fyzické potřeby zkrátka nesmí být bojkotován! Mnoho mužů není schopno pohlavního spojení s tlustoprdkou ani s podchlazenou kočkou, neb za těchto nepříznivých okolností se zkrátka nedostaví potřebná petrifikace partií, které jsou k této činnosti nezbytné.

Nedostatek silikonu

Z určitých skupin vyznavačů umělé krásy vychází také požadavek na řešení obdobného problému při doplnění ženy silikonovými implantáty. Tyto nové na pohled vkusné části dosahují v určitých teplotních podmínkách špatné vlastnosti jak po stránce termální, tak po stránce konzistenční.

Výrobci žen by se měli ze svých chyb poučit a dbát více na potřeby koncového zákazníka, které jsou sice často individuální, ale některých základních rysech společné. Užitnost a užitkovost modelů by měla jít ruku v ruce s estetickými požadavky.

Pánové, signujte, prosím, tento dokument. Čím více podpisů získáme, tím lépe se budou Šovinistickému hnutí oprávněné požadavky prosazovat.

Ing. Jaroslav Petr
Místopředseda Šovinistického hnutí

Děkuji redakci Žena-in.cz, že mi dvolila publikovat tento, pro ženy pobuřující názor našeho hnutí.

Kam dál? Šovinistický koutek

Kam dál? Feministický koutek