Nikdo nemá rád kompromisy a s hodinkami Tissot T-Touch Classic je nemusíte dělat!

Najdete v nich spojení nejmodernější dotykové technologie v nadčasově stylovém obleku. Stanou se vaším každodenním sportovně elegantním partnerem a nemusíte řešit, zda zrovna máte na sobě oblek nebo džíny. Vždycky budete vypadat perfektně.

T-Touch Classic nabízí 11 funkcí, od chronografu až po kompas. Neuvěřitelně sofistikovaný design číselníku vás zaujme na první pohled.

Vlastnosti – safírové sklíčko, quartz ETA, vodotěsnost 10 bar/100 m, ušlechtilá nerez ocel, kožený řemínek, EOL (ukazatel živnotnosti baterie)

11 funkcí – např. chronograf, výškoměr, teploměr, kompas

Doporučená MOC – 14 470 Kč

Tissot T-Touch Classic

www.minutacz.cz
Tissot Touch Collection

Předběhla svou dobu

Rok 1999 se stal jedním z významných milníků v historii švýcarské značky Tissot. V tomto roce totiž poprvé představil světu hodinky s dotykovým displejem a předběhl tím svou dobu i existenci smartphonů. Od svého počátku prošly modelové řady s dotykovým displejem řadou inovací – moderní technologiích, obohacení o další funkce, výběr materiálu a designové úpravy.

Lehký dotyk safírového sklíčka hodinek Tissot-Racing-Touch, Tissot Sailing-Touch, Tissot T-Touch II, Tissot Sea-Touch, Tissot T-Touch Expert, Tissot Touch Navigator a Tissot Touch Silen- T  umožní přístup k řadě užitečných funkcí, zaměřených na potřeby širokého spektra nositele.

Funkce jako výškoměr (ve stopách a metrech), počasí (funkce barometr), kompas, teploměr (ve stupních Celsia nebo Fahrenheita), budík nebo chronograph jsou vždy na dosah ruky nositele, ať už při sportu, v přírodě nebo ve městě. Vybírat můžete z různých modelových řad dle potřeb a nároků stejně tak pohodlně jako z různých materiálů – sportovní kov (ušlechtilá ocel, titan) nebo pohodlná pryž (v případě řemínku). Poutavé jsou také barevné rozdíly například výrazný oranžový nebo bílý pryžový řemínek. I příznivcům perleťových číselníků bylo vyhověno. Každý si tak může zvolit model, jenž mu vzhledově i funkčně nejlépe sedí. Všechny modely mají safírové sklíčko a quartzový švýcarský strojek ETA.

Tissot T-Touch Classic

Tissot – ve spojení s časem

Švýcarská hodinářská značka Tissot, se svým podpisem „zlepšovatele tradice“, je průkopníkem řemeslného zpracování a inovace od svého založení v roce 1853. Dnes je členem Swatch Group, největšího světového výrobce a distributora hodinek.
Inovace značky Tissot spočívá ve vývojí high-tech výrobků, speciálních materiálů a pokročilým funkcím. Jednou z nejznámějších modelových řad značky je dotyková řada T-Touch a T-Touch Expert s mnoha funkcemi, které jednoduše ovládáte pomocí dotykového displeje. Najdete mezi nimi také třeba výškoměr, počasí i kompas. 

Jako oficiální časomíra a partner MotoGP, FIBA, AFL, CBA, a Mistrovství světa v cyklistice, šermu a ledním hokeji se Tissot zavazuje respektovat tradici, což zvýrazňuje jeho základní hodnoty výkonu, preciznosti a nové standardy.

Od roku 1853až k dnešním dnům Tissot neustále překvapuje a snaží se potěšit své příznivce inovací produktu. Od jeho prvních kapesních hodinek se dvěmi ciferníky až po revoluční technologii dotykové obrazovky T-Touch hodinek představil Tissot řadu prvenství, pokud jde o technologie materiálů a design – dokonce se objevily hodinky z kamene, dřeva a perly.

Reklama