11.jpg

THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA patří do skupiny Vamed Vitality World a řadí se mezi jedny z nejkrásnějších lázní Rakouska. Teplota termální a slané vody se zde celoročně pohybuje podle typu bazénu okolo 28-36°C. Denním návštěvníkům lázní je k dispozici rozsáhlý vodní a saunový svět, termální restaurace, dostatek osobního prostoru a špičkové služby. Klasické termální lázně nabízí nejen oblíbené tématické dny a další zajímavé programy pro všechny věkové kategorie, ale věnují se i zážitkovému relaxu - populárním konceptem jsou například POOL & WINE večírek nebo tzv. MondgLAAnz (večerní koupání při úplňku) a další vychytávky.

kolaz1.jpg

Pro ty, kdo se rozhodnou, že svou krátkodobou jednodenní dovolenou protáhnou, má lázeňský hotel****SUPERIOR, který je s vodním světem propojen mostem smyslů, na léto připraven výhodný rodinný balíček: 1 dítě má pobyt včetně polopenze a lázní zcela zdarma (na pokoji rodičů). Děti se mohou těšit na dětské bazény, animace, rodinnou textilní saunu, tobogán a jiné atrakce. Dospělé kromě báječného relaxu ve vodě jistě potěší plážový bar, poolbar (osvěžující koktejl nebo sklenku vychlazeného vína si můžete vychutnat přímo v bazénu) či foodtrailer s voňavými dobrotami. V hotelu si navíc můžete zapůjčit zdarma kola a za poplatek e-biky – okolí je doslova protkáno upravenými cyklostezkami mezi pestrobarevnými poli a vinohrady. Resort je perfektně připraven i na rodiny s nejmenšími dětmi: nejenže Vám v hotelu nachystají postýlku, ale součástí lázní je i RODINNÁ OÁZA! Jedná se o oddělení s několika prostornými rodinnými lehátky (říkají tomu tady ,,hnízda,,)
a se zázemím, které každý rodič s kojencem, batoletem nebo předškolákem ocení.

kolaz.jpg

Apropós, slyšeli jste už o SILENT SPA ?
Tato atypická nadčasová stavba je perfektní kombinací moderní a sakrální architektury. Ambiente prémiových lázní SILENT SPA Vás okouzlí, pohltí, obejme, uklidní a uzemní.  Vídeňský architekt Wolfgang Vanek, který stojí za projektem tohoto skvostu, se inspiroval sakrálními stavbami a vdechl SILENT SPA do vínku jedinečnost, nadčasovost a zvláštní meditativní atmosféru. Zdejší bazény s termální vodou, saunový svět, relaxační solná místnost a nádherná zahrada GARTEN EDEN nemají chybu. SILENT SPA se stane Vaší srdeční záležitostí! SILENT SPA je odděleno a zároveň propojeno vnitřní chodbou s lázeňským komplexem Therme Laa a navazuje také na hotel****Superior a je určeno pouze starším 16ti let.

64c2323edc99akolaz2.jpg

V THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA se orientují na zdravý pohyb, body positivity
a zejména na jógu. Jógoví nadšenci se mohou na podzim těšit na jógové retreaty s českými lektory. V říjnu proběhne jógový víkend Na vlně dechu pod taktovkou Bobi Malé a v listopadu můžete propojit relax a jógu s lektorkou Veronikou Ingrovou.

kolaz3.jpg

Blízké okolí Laa má bezesporu co nabídnout: zámky se zajímavou historií, přírodní chráněný park Ernstbrunn, skanzen Mamuz, majestátní hrady ve Falkensteinu a ve Staatzu, farmy s volně žijícími zvířaty a bio produkty, konopná vesnice Hanfthal, rodinné manufaktury. Hudební, divadelní, středověké rytířské a další festivaly.  Malebné vinařské vesničky a jejich ,,Kellergassen,,vybízí k pohodové procházce mezi vinnými sklípky, kde můžete ochutnat rozmanité podoby svěžího veltlínského nebo typického osobitého dolnorakouského ryzlinku. Darujte si krátkodobou dovolenou s dlouhodobým účinkem a zajeďte načerpat novou sílu a energii do termálního vodního světa THERME LAA – HOTEL & SILENT SPA ve Weinviertelu.

kolaz5.jpg

Více najdete také v českém jazyce na www.therme-laa.at/cs/wellness-hotel.html

Reklama