Protože dvakrát šest je dvanáct, přicházíme vpravdě v hodině dvanácté s našimi Vánočními tipy na dárky.

Nestíháte? Připravujete štědrovečerní večeři? Cukroví krásně voní, děti zdobí stromeček, kapřík už dostal paličkou... když tu najednou - neodbytná myšlenka, že jste na něco zapomněla! Dárek pro manžela - co teď? Žádný stres, my vám poradíme.

VánoceTip první: Hodinky

Každý chlap ocení kvalitní hodinky. Nároky na ně má ale značné - musí být reprezentativní a zároveň všestranné. Zkuste zajít na tržnici, pan Čom-kim vám jistě doporučí ty nejlepší.

Tip druhý: Parfém

Každý muž má rád jinou vůni, ale parfém pro něj je tak trochu dárkem i pro vás. Neohlížejte se proto na jeho požadavky a vyberte si to, co voní vám! Nejlepší parfémy seženete na parkovišti u hypermarketu - opálený prodejce zaručeně značkového zboží se k vašemu vozu dostaví během několika málo minut.

Tip třetí: Lyžování v Krkonoších

Krásná dovolená na sněhu vašeho miláčka jistě potěší. Proč ale jezdit do drahých zahraničních středisek, když můžete navštívit ta domácí. Užijte si fronty na vlek, pravou tsechische kuchyni a dejte raději vydělat našim záchranářům než těm přespolním při zdolávání zakázaných lyžařských stezek!

Dobrá, zase jednou jsme si dovolili malý žert. Dnes je přesně půl roku do štědrého dne, tak nám to doufám odpustíte. A pokud si chcete zažertovat i zítra, chystáme pro vás článek o nejoblíbenějších anekdotách (viz: Jak se nejlíp řezat? Smíchy!).

Brali byste Vánoce dvakrát do roka?

Reklama