Valentýn, den romantických gest, bývá tradičně spojen s kyticemi a čokoládou, proč však neobdarovat svou lásku i jinými dárky? Vaše drahá polovička ocení například zážitek v podobě vaření piva v minipivovaru. Nebo si můžete udělat ze 14. února gastronomický zážitek ve dvou. Nabízí se velké množství lahůdek od tichých vín ideálně se snoubících s vynikající večeří po sekt nahrávající intimním chvilkám.

Bohemia Sekt rosé demi secBohemia Sekt rosé demi sec

Lososově růžové víno se svěží, jemnou ovocnou vůní a nasládlou, polosuchou chutí. Pro cuvée jsou pečlivě vybírány modré hrozny. Jeho jemné, dlouhotrvající perlení povzbuzuje chuť především v kombinaci s dezerty či zmrzlinou. Doporučujeme omamné spojení s kvalitní čokoládou – podle sexuologa Jaroslava Zvěřiny se jedná o účinné afrodiziakum pro večery ve dvou! Možno zakoupit na www.osobnivinoteka.cz. Orientační cena v obchodech: 129 Kč  

 

vínoVíno Mikulov Motýl

Tento Motýl má svěží růžovou barvu, která je podtržena jemnou vůní s tóny malin, ostružin a třešní. Výborně sedne k zeleninovým salátům nebo k pokrmům připravovaným při grilování – bílému masu nebo grilované zelenině. Nejlépe však chutná ve dvou. Orientační cena: 95 Kč.

 

 

 

růžovéVíno Mikulov Sommelier Club Cabernet Sauvignon rosé 2014 kabinet

Krásná, lososově růžová barva, jemná ovocná vůně připomínající čerstvé maliny, ostružiny či jahody, osvěžující, šťavnatá, středně plná chuť. Víno doporučujeme ke grilovaným pokrmům, lehkým salátů, drůbežímu masu a rybám. Možno zakoupit na www.osobnivinoteka.cz. Orientační cena v obchodech: 139 Kč. 

 

  Habánské sklepyHabánské sklepy Zweigeltrebe Rosé

Víno starorůžové barvy s vůní připomínající třešně a jahody potěší nejvíce v kombinaci s grilovaným masem a zeleninou či lososem. Neodolatelná je však i kombinace s čerstvým ovocem. Skvělý tip pro žhavý večer! Možno zakoupit na www.osobnivinoteka.cz. Orientační cena v obchodech: 99 Kč.

 

HD:Users:macbookair:Dropbox:Bohemia Sekt:Materiály pro media:Valentýnské dárky:Bohemia Sekt demi sec červený.jpgBohemia Sekt červený demi sec

Kypré červené šumivé víno, jehož barva, čirost, jemná a svěží vůně a jedinečná chuťová harmonie okouzluje opravdové znalce šumivých vín. Vyznačuje se jemným dlouhotrvajícím perlením a jeho chuť vynikne zejména s dezerty bohatými na čokoládu a také jako skvostný doplněk k čokoládovým bonbónům. Možno zakoupit na www.osobnivinoteka.cz. Orientační cena v obchodech: 135 Kč 

 

HD:Users:macbookair:Dropbox:Bohemia Sekt:Materiály pro media:Valentýnské dárky:MetropolCherry.jpgMetropol Cherry

Má charakteristickou vůni višní, granátovou barvu a harmonickou ovocnou chuť, v níž ucítíte jemnou přítomnost vermutového koření. Užijete si ho nejen jako ideální přípitek při valentýnské večeři, ale také jako příjemného společníka pro nezapomenutelný večer.

Orientační cena v obchodech: 99 Kč

 

Darujte zážitek z vaření piva v minipivovaru

minipivovarPokud máte doma milovníka piva, který zlatavému moku s pěnivou čepicí nikdy neodolá, dopřejte mu možnost uvařit si vlastní pivo, které si vyladí přesně podle svých chuťových pohárků. Darujte mu dárkový poukaz na vaření piva v Pivovaru Litovel. Pod odborným dohledem sládka Petra Kosteleckého v prostorách litovelského minipivovaru si zde každý může uvařit pivní speciál podle doporučených či vlastních receptur. Je libo silné hořké pivo, „kvasničák“, či pivo ochucené? Nebojte se experimentovat a obdarujte svého blízkého netradičním zážitkem. Více informací najdete na www.litovel.cz.

Reklama