Řada známých kuchařů nebo food blogerek přiznává, že vařili už jako děti – i když jejich ingrediencemi byly věci, které nešly sníst...  Proto jsme se rozhodli dát vám tipy pro vaše malé holčičky a chlapečky, kteří jsou na tom stejně. V rámci spolupráce se značkou Play-Doh vám představujeme zajímavé novinky i stávající kreativní modelíny, které by v kuchyni v dětském pojetí neměly chybět. Ať si vaše děti krásně pohrají a něco výtečného navaří!
 
Novinkou je Play-Doh Zmrzlinářský set

Když není poblíž zmrzlinářský vůz, je nový zmrzlinářský set Play-Doh nejlepším způsobem jak dostat sladkosti do města! Vytvořte báječné zmrzlinové kornouty, úžasné nanuky a další sladkosti pomocí bohatého příslušenství. S 2 formami na sušenky a texturním válečkem vyrobíte zmrzlinové sendviče, s barevnými klacíky a formičkami lahodné nanuky. Unikátní tvořítko vám pomůže vytvořit ten nejlepší barevný posyp pro vaše zmrzlinové lahůdky! Sada obsahuje i stojany na kornouty a nanuky.
5af55d484bff8obrazek.pngNovinkou je Play-Doh ROTAČNÍ MIXÉR

Díky novému rotačnímu mixéru Play-Doh se z vašeho dítěte stane ten nejlepší pekař v širokém okolí! Mixér pomůže malým šéfkuchařům vytvořit ty nejbarevnější sladkosti, bláznivé košíčky a lákavé sušenky. Hodí se pro děti, které jsou starší 3 let.
5af564f25e37dobrazek.png

Další inspirací je podzimní novinka Mikrovlnná trouba s efekty. Upečte si v nové mikrovlnné troubě koláč z Play-Doh modelíny nebo šílené sušenky! Zažijte se svými dětmi ještě více zábavy s troubou, která svítí a vydává zvuky. Je skoro přesně jako opravdová. Trouba je navíc v balení s mnoha dalšími kuchyňskými doplňky a 6 standardními kelímky modelíny Play-Doh. Upečte sušenky nebo sladký koláč! Uvidíte, jak se vaše dítě bude bavit!
5af56516253ddobrazek.png

S Play-Doh sadou s mlýnkem na výrobu těstovin je tou nejlepší ingrediencí představivost! Od napodobenin těstovin po misky, tento přístroj na nudle dokáže vytvořit různé druhy Play-Doh nudlových jídel. Jednoduše si vyberte disk, díky kterému se změní tvar, naplňte vyráběč nudlí hmotou Play-Doh, stiskněte rukojeť a vytlačte spousty bláznivých nudlí! Přidejte napodobeninu raviol a předstírané lasagně na menu pomocí formičky a řezače. Jsou tu také formičky na napodobeninu makaronů a sýru a zábavných toppingů. Až budou připraveny, vystavte svá mistrovská nudlová díla Play-Doh na talířích! Balení obsahuje vyráběč na nudle, 4 nudlové disky, formičku na ravioly, kráječ na lasagně, misku, talíř, nůž, váleček, vidličku a 5 kelímků modelovací hmoty Play-Doh.
5af5595c2fc7fobrazek.png

Play-Doh Pizzerie - S modelínou Play-Doh si mohou děti zážitky z pizzerie užít i doma! Rozválejte těsto a upečte ho ve formičce kamenné pece. Na struhadle si připravte sýr. Vymodelujte si spoustu přísad jako salám, papriky, houby a další! Set obsahuje zábavné nástroje jako lopatu do kamenné pece, klasický váleček na pizzu a další!
5af559795128eobrazek.png

Play-Doh kuchyňské tvoření se syčící plotnou
5af559469e8bdobrazek.png

S tímto setem se stane dětské vaření tou nejzábavnější hrou. Plotna Play-Doh skutečně dělá zvuk syčení a předstírá tak vaření. Syčení začne hned, jak na hořáky položíte pánev na smažení nebo kastrol. Syčení ještě zesílí, když na jednu z pánví položíte výtvor z hmoty Play-Doh, skoro jako při skutečném vaření! A co je na skutečném menu? Vyrobte Play-Doh hlavní chody, jako je bláznivý steak, pomyslná vajíčka, šílené burgery a dokonce legrační ryba pomocí 4 razítek. Vytvořte přílohy jako napodobeniny zeleniny pomocí formiček. Převracejte Play-Doh jídla pomocí kleštiček a stěrky a předvádějte je na talířích. Je to zábava z vaření bez horka a špinavého nádobí! Balení obsahuje plotnu, 4 razítka, 2 pánve, kleštičky, stěrku, nůž, vidličku, 2 talíře a 5 nádobek s modelovací hmotou Play-Doh.

Chcete vyhrát tři krásné dárky od Play - Doh? Napište nám pod tento článek, co vaše dítě nejraději tvoří v kuchyni, a vyhrajte jeden ze tří rotačních mixérů pro vaše malé kulinářské mistry. Diskuse bude pro soutěžní příspěvky otevřena do 22.5.2018 23:59.
5af55f5661529obrazek.png

Také nezapomeňte, že se značkou Play Doh podporujeme na našich stránkách skvělý projekt, který je spojen se školkami – více čtěte v našem článku:

Play-Doh děti baví. Zapojte je do projektu Play-Doh ŠKOLKY, ve hře jsou krásné ceny!

Více najdete na stránce https://www.playdohskolka.cz/

Reklama