Výrobky společnosti L'OCCITANE jsou nejen účinné v oblasti pleťové kosmetiky, ale i v oblasti štíhlé linie a pevného těla.
Pleťová kosmetická řada Slaměnka je výjimečná díky vlastnosti samotné květiny, která ani po utrhnutí neuvadne. Esenciální olej získaný z této květiny tak bojuje proti stárnutí pleti. Přesvědčit se můžete aplikací krémů, masky nebo esenciálních vod, které jsou v této řadě zastoupeny.

slamenka

Pro štíhlou linii a pevné tělo je vhodná mandlová řada, kterou L'OCCITANE vyvinula a která v sobě skrývá tajemství mládí, křehkosti a panenského půvabu. Výtažky z mandlí pomáhají k pevnější a štíhlejší postavě - sami se tak můžete přesvědčit například zpevňujícím tělovým mandlovým krémem, mlékem a olejem nebo zeštíhlujícím mandlovým gelem, který zmírňuje výskyt celulitidy. Mandlové proteiny a oleje v kombinaci s kofeinem a křemíkem pomáhají překonat podkožní tukové zásoby, a snižují tak zadržování vody. Mandlové účinky jsou viditelné nejen na zeštíhlení stehen a na zadečku, ale i v oblasti prsou, kdy po aplikaci gelu na poprsí budou vaše prsa pevnější a díky zjemňujícímu mandlovému oleji i hezčí, co se týče odstínu pokožky. Ideální je využívat tento gel po ukončení kojení, během kterého byla vaše prsa namáhána. Pro zpevnění kůže v oblasti pasu a bříška využijte zpevňující a formující mandlový gel, který přináší okamžitý formující účinek. Je složen z komplexu trnky, jež bojuje proti ochabnutí pokožky a opakovaným použitím docílíte pevného a štíhlejšího bříška. Zeštíhlující přínos, který vznikl spojením mandlových proteinů, křemíku, esenciálních olejů ze slaměnky, máty peprné a palmarosy, byl společností L'OCCITANE patentován.

mandle

Výrobky L'OCCITANE jsou věnované zkrášlení pleti i celého těla. Inspirující pro vás může být i řada věnovaná bambuckému máslu, kterému se přezdívá „ženské zlato“. Kromě hydratačních účinků má i účinky vyživující. Extrakty z verbeny vás ohromí svými zklidňujícími vlastnostmi, vůně a výtažky z levandule oceníte při relaxaci a vlastnosti medu a mateří kašičky vám poskytnou zjemňující a stimulační péči. Výrobky z oliv jsou ceněné pro svou anti-oxidační a rovněž zjemňují schopnost, která pomáhá čelit předčasnému stárnutí pokožky. Také léčivé a posilňující účinky jalovcového oleje, bohatý obsah vitaminu E a výjimečné nutriční hodnoty v červené rýži nebo prospěšnost aromachologie v kompletní péči o vlasy vás přesvědčí, abyste byli věrni značce L'OCCITANE.

bambucke maslo

Více zajímavých informací o společnosti L'OCCITANE naleznete na www.loccitane.cz.

Reklama