Těšíte se na běžecké závody? Podzim se blíží a s ním mnoho běžeckých příležitostí. Nezmeškejte registrace, mnoho startovných čísel je již prodaných, pokud se chcete zúčastnit, zaregistrujte se co nejdříve!

Léto je skvělý čas na tréninky, tak co naběháte, zúročte v nějakém zajímavém závodě. Běžet závod je radost, adrenalin, vyhecujete se ke skvělým výkonům. Nejde o to vyhrát, ale zúčastnit se, doběhnout, získat medaili a super pocit, že jste to dokázali. Jaké jsou mé tipy?

l

Moje doporučení: Největší akcí je adidas Běh pro ženy 5 km, 10.9., start 18.00 Praha

V sobotu 10. září v 18:00 odstartuje z náměstí Republiky běh, který jejediným velkým závodem v Praze určeným výhradně pro ženy. Atmosféra podvečerního běhu centrem Prahy bude jedinečná. Domluvte se s kamarádkami a kolegyněmi a pojďte se proběhnout!

Registrace je na této stránce  www.runczech.com/cs

Birell Běh na 10 km 10.9., start 19.30 Praha

Druhý zářijový víkend se ulice osvětlené večerní Prahy zaplní tisíci běžců a diváků podél trati. První ze dvou závodů, adidas Běh pro ženy na 5 km, je výhradně ženskou záležitostí. Se západem slunce startuje i druhý závod Birell Běh na 10 km, který je otevřený pro všechny běžce.

Registrace je na této stránce www.runczech.com/cs/akce/birell-grand-prix-praha-2016

Další zářijové závody – moje tipy:

Další tipy najdete na těchto webech, závody po celé ČR

Tip na běžecké boty:

běh

Útlá a přizpůsobivá silueta Adidas PureBOOST X obuje nohu do stylu a nechá ji odpočinout na tisících drobných energetických kapslích v pěně BOOST™, která v sobě spojuje perfektní odpružení i pohodlí.

Reklama