I poslední před víkendem pro vás budeme mít zajímavé čtení. Z horoskopů se dozvíte, co vás čeká a nemine v následujícím týdnu, bude řeč o superpotravinách i kosmetických tipech a v testu si ověříte znalosti o největší sexbombě všech dob Marilyn Monroe.

Superpotraviny jsou hitem mezi nutričními experty. O tom, že ale mohou i škodit, se moc nemlví. „Pokud budeme superpotraviny konzumovat v nadměrném množství, tak si nakonec můžeme zdravotně škodit. Může dojít třeba k prooxidativnímu efektu z nadměrného příjmu omega3 mastných kyselin, nebo k zácpě a nižšímu vstřebávání vitaminů a minerálních látek při nadměrné konzumaci vlákniny,“ říká v článku s názvem „Superportraviny vám mohou i škodit“ výživová poradkyně Marherita Iliopulosová z Institutu dietologie a výživy.

Veronika Pavlíková vylíčí příběh osmadvacetileté Petry, která za žádnou cenu nechce vzdát svobody a single život jí naprosto vyhovuje. A Markéta Škaldová zjistila, bez jakých kosmetických vychytávek se neobejde bývalá Miss ČR Aneta Vignerová.

y\scfysd

Reklama