Na pátek se určitě všechny těšíme, protože je před námi víkend plný odpočinku a příjemně strávených chvil. My se vám pomocí našich článků budeme snažit vylepšit i ten poslední pracovní den v týdnu.

Pevně Michale stiskl ruku, naklonil se k ní a s podlomeným hlasem prohlásil: „Miláčku, jsi strašně skvělá, ale víš, jsem gay, promiň, hrozně mě to mrzí, odpusť mi, nechtěl jsem.“ Scéna jak z filmu, třiatřicetiletá Michala ji však zažila na vlastní kůži. Jaké to je, když se z muže, kterého milujete, vyklube gay, o tom píše Veronika Pavlíková.

Umíte si představit, že spodní prádlo navrhuje bratr se sestrou? Nevídané, avšak děje se to. „Prádlo byl můj nápad. Od malička nás to oba táhne k módě a já chtěla vymyslet něco vlastního. Obdivovala jsem bráchu, jak krásné šaty je schopen ušít a začala vyšívat svoje první kalhotky. Trvaly mi 12hodin a brácha se mi hrozně smál. Vydržela jsem a teď si myslím, že tvoříme skvělý tým,“ říká Nikol Ponerová, kterou i s jejím bratrem Jakubem vyzpovídala Markéta Škaldová.

Tyto a další zajímavé články si budete moct přečíst již zítra!

Reklama