Andrea Verešová je bezesporu krásná žena, jejíž figuru by si po dvou dětech přály mnohé z nás. Modelka proto v rozhovoru prozradila svůj jídelníček a také to, jak se udržuje v kondici.

„Moje zásada je všeho s mírou, nepřejídat se, nejíst hodně sladkého, atd. Čas od času se mě někdo ptá na mou dietu, ale já dietu nedržím žádnou, nemám čas na diety, snažím se vařit a jíst zdravě, racionálně. Mimo toho hodně cvičím, dělám jógu, ta mě hodně baví. Nejdůležitější je vážit si svého těla a dělat pro ně to nejlepší, ono se vám to pak vrátí, věřte mi,“ říká slovenská kráska, která v interview prozradila i to, jak zvládá mateřské povinnosti a právnickou praxi.


Myslíte si, že nejpevnějším svazkem je manželství? Marcela (25) to vidí jinak. S přítelem zůstává jen kvůli společné hypotéce. Její příběh si budete moct přečíst v článku s názvem Zůstali jsme spolu díky bytu. Je hypotéka víc než svatba?


Nebude chybět ani kvíz, v němž si tentokrát ověříte vaše znalosti o Egyptě, a redaktorka Dana Haklová vás poučí o módních prohřešcích na plese. Nezapomeňte zítra číst žena-in.cz, těšíme se na vás!

asfs

Reklama