Bvlgari AQVA Pour Homme


Pro muže, který rád čerpá svoji energii v přírodě, je jako stvořená toaletní voda Bvlgari AQVA Pour Homme, která je inspirovaná nespoutanou energií vody. Toto intenzivní a zároveň neobyčejně vytříbené aroma se skládá ze svěžích tónů mořské trávy, citrusů, živočišné ambry a svatolíny. Skvěle se hodí pro každodenní nošení zejména na jaře a v létě.

Versace Eros


Smyslná toaletní voda Versace Eros symbolizuje lásku, touhu a vášeň sebevědomého moderního muže, jehož charismatická osobnost působí jako magnet. Tato vůně je dokonalou interpretací mužnosti a její mimořádně propracované a podmanivé aroma v sobě ukrývá intenzivní esence šťavnatého ovoce, jiskrné máty, ambroxanu, opojného geránia, hřejivého cedru a mechu.

Hugo Boss Hugo Reversed


Dynamická vůně Hugo Reversed od Hugo Boss je jako stvořená pro progresivního muže, který se neváhá dívat na svět z různých úhlů pohledu a jen tak se před něčím nezastaví. Vrchní tónům vůně vévodí esence grepu a bergamotu. Následuje podmanivý rozmarýn doplněný unikátní molekulou Pamplewood. Přitažlivým základem vůně prostupuje haitský vetiver.

Giorgio Armani Emporio Stronger With You


Tato energická vůně je inspirovaná odhodlaným mužem, který neváhá každý den posouvat hranice své odvahy a lásky. Fougèrové orientální aroma vůně Stronger With You se skládá z intenzivních tónů pepře, kardamomu, sladkého ovoce, šalvějového srdce a hřejivého dřeva v základu. Okouzlující závěrečná kombinace kaštanu, cedru a vanilky působí velice smyslným dojmem.

Clinique Happy for Men


Svěží citrusová vůně Clinique Happy for Men dokáže poskytnout každému muži příval nové energie. Její příjemně chladivé aroma navodí pocity pohody a dobré nálady zejména v horkém počasí. Úvod vůně je tvořený limetkou, mandarinkou a mořskými tóny. Následuje květinové srdce a dřevitý závěr s elegantním guajakovým dřevem, cypřišem a pižmem.

Více tipů najdete na NOTINO.CZ

Reklama