skrit.jpg

Foto: Se souhlasem blogerky Radky (Instagram/Meet My Lovely World)

Vánoční skřítek

Maminka Radka má Instagram plný inspirace. Nedávno na něm svým sledujícím ukázala, jak si vyrobit originálního vánočního skřítka, který může dělat radost nejen dětem, ale jistě zaujme i vaše dospělé návštěvníky. Skřítci jsou velice snadní a hezky ozdobí terasu nebo třeba záhonek. Stačí vám na ně pár větviček, například z tújí, tyčka, na kterou je uvážete, provázek, květináč s hlínou a nějaké ty drobnosti pro dodekorování. Ostatně, podívejte se na návod ve videu:

Vánoční andělíček z papíru

Na profilu DIY by Kreativní Techniky najdete spousty inspirace. Mezi jejich poslední výrobky patří papíroví andělíčci, se kterými si můžete vyzdobit třeba vánoční stromeček. Andílek je jednoduchý, stačí na něj jeden list papíru, nůžky, malá vánoční ozdoba, zlatá nitka a tavná pistole. Do tvoření tak můžete zapojit i děti.

Papírový strom

Stromečky k Vánocům neodmyslitelně patří. Pokud tedy chcete do svého interiéru pár maličkých zahrnout, můžete si je sami vyrobit jednoduše pomocí papíru, nůžek a tavné pistole. Je to snadné! Nakreslíte si siluetu stromu a obkreslíte ji na několik listů papíru. Ty pak vystřihnete a přeložíte na půl. Pak už stačí jen lepit podle návodu ve videu.

Hvězdičky z tapet

Influencerka Frida Sömskar je odbornicí na DIY. Tentokrát svým sledujícím ukázala návod, jak vyrobit hvězdy, které můžeme zavěsit na větvičky nebo vánoční stromek. Udělat z nich můžete ale i pěknou girlandu. Stačí k tomu pouze zbytky tapet. Frida radí, že si můžeme hvězdičky vyrobit v různých velikostech i vzorech. Výroba je naprosto jednoduchá. Kromě tapety opět stačí provázek a tavná pistole. Pokud nemáte tapetu, zvládnete to i s papírem.

Zdroje: Autorka článku, instagramy influencerů

Reklama