Naším tipem je Manufaktura. Česká značka kosmetiky a doplňků, která se zaměřuje především na kvalitu a ze svého sortimentu může nabídnout opravdu mnoho. Každý rok boduje nejen u žen, ale stále více se ukazuje, že dokáže mile potěšit právě i muže. Široká škála produktů nabízí variabilitu dárkových sad a balíčků pro všechny věkové kategorie.

4 tipy na kosmetické sady, kterými zaručeně potěšíte

1. Dárková sada Péče & Pohoda TRNKA

637de8c0c1bfaobrazek.jpg

Víte, že limitovaná edice TRNKA je hit letošního podzimu a Vánoc?Tento dárkový balíček nadchne celou rodinu. Ukrývá v sobě nejen tělovou kosmetiku, ale také poctivý sirup, který je výborný pro přípravu domácích limonád a teplých nápojů. Trnka voní nádherně sladce, ucítíte z ní hřejivou vůni mandlového marcipánu a šťavnaté tóny zralých trnkových plodů.

2. Dárková sada TRIO pečujících krémů na ruce

637de8e82559aobrazek.jpg

Co je malé, to je milé! Roztomilá kosmetická sada ukrývá tři voňavé pečující krémyna ruce v praktickém balení 30 ml. Krémy na ruce od Manufaktury rukám zajišťují tu nejlepší péči z přírody. Hydratují, intenzivně regenerují a chrání pokožku.

3. Exkluzivní TRIO jemných zvláčňujících mýdel z přírody

637de8ceaf045obrazek.jpg

Dárková sada pro ženy obsahuje přírodní mýdla na ruce, která promění mytí rukou na očistný, zvláčňující a relaxační rituál. Tuhá mýdla Manufaktura vynikají mimořádnou kvalitou - jemně myjí, zvláčňují, bohatě pění, dlouho vydrží a nerozpadají se.

4. Dárková sada pánské kosmetiky Sprcha & Vlasy Manufaktura

637de89e08853obrazek.jpg

Pánská kosmetika jako vánoční dárek potěší 9 z 10 mužů! Obdarujte je triem pánských bestsellerů od české značky Manufaktura pro příval energie a každodenní, vysoce kvalitní péči o tělo a vlasy. Pánská kosmetika Manufaktura plná bylin je vyvinuta pro specifické potřeby mužské pokožky a vlasů. A co víc? Je doprovázena originálním pánským designem a dokonale voní… Ověřeno ženami!

Manufaktura vznikla již v roce 1991. Zakládá si na poctivosti produktů a lokálnosti. Od svého vzniku se aktivně věnuje udržitelnosti. Inspiraci nachází v přírodě a nezapomíná na ty nejmenší detaily, které z celého konceptu tvoří jedinečnou atmosféru domácích lázní a pohody.Tato česká kosmetika se pyšní mimořádně šetrnými recepturami a pečujícím složením s vysokým obsahem ingrediencí přírodního původu. Drtivá většina je vegan. Manufaktura ctí tradice, ale s úctou a láskou umí do svých receptur zapracovávat i ty nejmodernější kosmetické trendy.

Více v prodejnách Manufaktura nebo na www.manufaktura.cz.
637de90e9c718obrazek.jpg