Ať už chcete obdarovat kluka nebo holku, je mnoho věcí, které budou mít na svém wish listu stejné – třeba takové hodinky, doplňky na běhání nebo třeba cvičební pomůcky. Tak jdeme na to!

  1. Chytrá lahev na pití. Je přesně ta pravá na zimu! Termohrnek/termoska/lahev svůj obsah izoluje od vnějšího prostředí, díky čemuž si nápoj zachovává původní teplotu po velmi dlouhou dobu. Navíc je zcela zdravotně nezávadná, vyrobena z potravinářské nerezové oceli, která nezachytává pachuť předchozího nápoje, tudíž můžete nápoje v klidu měnit. Klean Kanteen není jenom dobrý pomocník, je to životní styl!
  2. Sportovní hodinky. Kdo v dnešní době nemá chytré hodinky, jako by nebyl. Na trhu jich je nepřeberné množství a většinou se liší jen cenou a designem. Tipa.eu má však bezkonkurenční cenu a kromě klasických funkcí jako upozornění na příchozí hovory, SMSnebo počítání kroků můžete hodinky Xiaomi využít i jako bezdrátový MP3 přehrávač.
  3. Sportovní legíny. Pořádné a fukční legíny by měla mít ve skříni každá milovnice sportu. Užijete je totiž nejen na jógu nebo pilates, ale klidně i na běhání!
  4. Čepice a rukavice. Také se v zimě nechcete vzdávat běhání? A bez čepice a lehkých rukavic by to ani nešlo.
  5. Kvalitní sluneční brýle. Chránit oči před slunečními paprsky by měl člověk po celý rok. Na to nezapomínejte. A tyto užijete nejen v zimě na hory, ale i v létě na vodu.
  6. Podložka na jógu. Je doba, kdy si se svým outfitem na sportovní aktivitu dáváme záležet. Takže pokud ho chcete mít dotažený do detailu, nesmí vám chybět ani stylová podložka.
  7. Sportovní podprsenka. Ženy by svá ňadra měly při sportování chránit a speciální sportovní podprsenky měnit dle intenzity aktivity.
  8. Pořádný doplněk stravy. Velké výkony vyžadují správnou stravu a doplňky, které tělo udrží v maximální kondici. A takový protein by měl mít doma každý sportovec!
  9. Běžecké boty. Takové, které splňují vysoké nároky nejen na pohodlí, ale také na výkonnost a rychlost.
  10. Mikina do tělocvičny i do mrazu. Neexistuje špatné počasí, ale špatné oblečení. A zima nemá v boji s touto hřejivou a pohodlnou mikinou žádnou šanci. Udrží v teple a pomůže zvládnout jakýkoliv workout venku nebo v chladném gymu. Vyrobena je z mimořádně komfortního materiálu. Dvouvrstvá kapuce s vysokým límcem se stará o to, že váš výkon neohrozí ani ledový vítr.
Reklama