Komu udělá větší radost super rychlá napínavá a dobrodružná autodráha? Tátovi nebo synovi? Aby mohly být letošní Vánoce pestřejší o nové akční dráhy a auta, přinášíme vám tipy na vánoční dárky pro kluky každého věku. V jejich snech a přáních se objevují stateční hrdinové, cestovatelé, válečníci, sportovci a především právě auta schopná vyhrát každý závod a zdolat nejednu překážku. Jsou rychlá, barevná, skládací, závodní. Je jich celá řada. Při výběru dárku se můžete spolehnout třeba na osvědčená, dlouhou řadou let prověřená auta Hot Wheels. Poprvé jejich motory burácely už v roce 1968. Nejprve se vyráběly malé modýlky, které vypadaly přesně jako skutečná auta. Dnes se vyrábějí miliony nejrůznějších autíček, která jsou závodní, vypadají moderně nebo strašidelně, zkrátka jako v představách správných kluků.

 

Klučičí sen snadno splní nejnovější autodráha Hot Wheel Náraz a třesk. Při hraní zažijí malí závodníci napětí i překvapení z náhlého nárazu a velkého třesku, kterých jsou auta schopna. Nejeden milovník autíček by pod stromečkem rád objevil Monster Jam Big Air Crasher, auto s ničivou silou na obrovských kolech, rozpadající se na kusy.

 

Dobrodružná výprava pokračuje do hlubin moře, kde číhá zuřivá chobotnice, tedy autodráha pro všechny, kteří se dokáží vypořádat s nebezpečným protivníkem. Tatínkové se do automobilového řádění rádi zapojí. A kdyby adrenalinu bylo dost, přichází na řadu skvělý stavebnicový set Matchbox, ze kterého je možné sestavit až 20 různých náklaďáků, demoličních aut a dalších pojízdných velikánů. Ten, kdo auto montuje dohromady, musí přesně vědět, kam který díl patří, aby auto mohlo jezdit. Není to nic jednoduchého, ale pro šikovné ruce a chytré hlavy je to hračka. Vyzkoušejte si to také. Z této stavebnice si můžete sestavit svůj vlastní bagr, kamion nebo dokonce demoliční auto. A to není všechno, například demoliční koule vydává skutečné zvuky. Užijte si svoji pánskou vánoční jízdu na plno!