Nevíte si rady s tím, jak potěšit vaše nejmladší ratolesti? Pokud vám leží na srdci nejen jejich radost a rozzářené oči, ale také zdravý vývoj, nechte se inspirovat hračkami od společnosti Fisher-Price. Ta se již dlouhou řadu let zabývá vývojem hraček pro děti předškolního věku. Tyto hračky pomáhají rozvíjet motoriku, koordinaci pohybů a vnímání barev, zvuků, dokonce naučí děti abecedu, čísla a různé písničky. Seznamují je s reálným světem a dokáží zároveň skvěle pobavit i v příjemném množství poučit.

 

Jak rozpoznat přání těch, kteří to ještě neumějí říci? Například batolata můžeme pozorovat při hře, udělat si při tomto příjemném sledování seznam věcí, které batole zajímají, a přizpůsobit tomu výběr vhodných hraček odpovídajících potřebám malého objevitele. Například roztomilá Žirafa se zábavnými kostkami nejen potěší pod stromečkem, ale inspiruje i k řešení záhady rafinovaně navržených hracích kostek. Sestavování kostek o různých tvarech, stavění věží z jednotlivých dílů a skládačky pomáhají dětem rozvíjet schopnost soustředění a zvládání složitějších úkolů.

Zábavné a netradiční hračky z řady nových Mluvících hraček Fisher-Price jsou určené dětem starším tří let a podpoří dětskou fantazii, kreativitu i talent. Můžete při výběru spoléhat na ty typy hraček, které povzbuzují dítě k napodobovaní reálného života. Větším dětem udělá radost například Mluvící kalkulačka, protože s ní je učení čísel a matematika zábavnější. Mluvící CalcuBot je první kalkulačka vašeho dítěte. Naučí ho, jak si užít zábavu s čísly, odčítání a sčítání jako na opravdové kalkulačce a odměnou mu bude povídání a další veselé zvuky, které mluvící kalkulačka vydává. Předškoláci i mladší děti, které rády sledují písmenka, těm je určena mluvící knížka Učíme se říkanky. Často slýcháváte otázku: „ Mami, kolik je hodin?“ Pak tím pravým dárkem jistě budou Mluvící hodiny a budíček. S pomocí dvou roztomilých kamarádů jménem Tik a Tak se malí časoměřiči naučí znát digitální i analogový čas a rozpoznávat, kdy je čas k večeři nebo hodina, kdy se má jít spát.

 

 

Zapojte se do soutěže a vyhrajte krásné dárky pro nejmenší. Soutěž probíhá ZDE