Nové vláčky LEGO® DUPLO® totiž nabízí nejen kreativní svět stavění z oblíbených kos

tiček, ale nyní také něco navíc! Při hraní se děti učí základům programování, procvičují znalost barev a rozvíjejí jemnou motoriku. Do hry s vláčky se můžete zapojit i vy nebo starší sourozenci. Uvidíte, jak vás společně strávený čas bude bavit!

legovlak.jpg

Vláčky umí reagovat na pět jednoduchých ovládacích prvků, a to díky systému Push & Go! Můžete tak rozšířit svět fantazie dětí a naučit je, jak se stát strojvedoucím nebo řidičem vlaku a ovládat svou mašinku. Do hry tak dítě začlení jednoduché povely, na které vláček reaguje. Stačí se seznámit s pěti možnostmi ovládání a malý strojvedoucí si díky nim procvičí barvy, zahouká, může si vyzkoušet nakládat spolu s lodním kapitánem bedny na vlak, vyměnit barevnou žárovku na předních světlech, nebo třeba omýt bláto z vlaku.

Novinka! Mobilní aplikace ještě rozšíří možnosti zábavy s novými vláčky LEGO® DUPLO®
LEGO DUPLO vláčky je možné také jako první DUPLO stavebnice propojit s mobilní aplikací, která se stane jejich dálkovým ovladačem. Nové stavebnice LEGO DUPLO unikátně propojují reálnou hru s digitálním prostředím, a nabízejí tak ještě vice možností pro zábavu i učení. Nemusíte se obávat složitostí, ovládání je snadné, zvládne ho bez problémů i dvouleté dítě!

Vláčky se pohybují
Díky novému motoru Push & Go mohou děti vláček jemným postrčením rozjet, nebo naopak přidržením zastavit. Už není potřeba mačkat žádné speciální tlačítko. Děti si tímto způsobem zlepšují koordinaci rukou a očí, a rozvíjejí tak jemnou motoriku.

Jaké dva vláčky vám chceme doporučit?

duplonakladni1.jpg


LEGO® DUPLO® Nákladní vlak 
S touto úchvatnou stavebnicí si vaši nezbedníci vyzkoušejí, jaké je to být řidičem nákladního vlaku, lodním kapitánem nebo třeba jeřábníkem! Zatímco velký jeřáb přemisťuje těžký náklad, kapitán hledá vhodné místo k ukotvení své lodi, aby mohl vyložit čerstvé zásoby ryb do místní restaurace. Po dlouhém dni na trati přichází i strojvůdce a spolu s kapitánem a dalšími kamarády si dávají něco dobrého k pití.

lego-nakl.jpg

LEGO® DUPLO® Parní vláček
5c067292d6abdobrazek.jpg

Které dítě nemiluje parní vláček? Ovládání tohoto vláčku je tak snadné, že jej bez problémů zvládne i dvouleté dítě. Pokud třeba mašince dojde palivo, stačí zastavit a přidat uhlí ze sklápěče. Přidejte na trať ovládací prvek a lokomotiva před příjezdem do stanice hezky zahouká. Součástí balení jsou dvě figurky LEGO DUPLO a jedna zvířecí figurka.
5c0672adca949obrazek.jpg

Oba vláčky nyní na našich stránkách testují jak maminky, tak redakce a bloggerky. Můžete se těšit na jejich recenze!

Ikonické stavebnice s vláčky jsou speciálně uzpůsobené pro 2–5leté děti.
5c0672ce0abbbobrazek.jpg

Pro více informací navštivte www.lego.com/cs-cz