• Na běh

Reebok Floatride Run Flexweave

Běžecké boty, které splňují vysoké nároky nejen na pohodlí, ale také na výkonnost a rychlost. Výsledkem dlouhého vývoje je pěnová technologie Floatride, která rovnoměrně tlumí nárazy při došlapu a přitom umožňuje citlivé vnímání povrchu. Materiál Flexweave ve svršku je konstruován z prvků ve tvaru osmičky a umožňuje zkombinovat zdánlivě nesourodé vlastnosti – boty jsou ve špičce flexibilní, ve středu nabízejí oporu a celkově jsou velmi prodyšné.
5bf7d451a1209obrazek.jpg
Cena: 3 999 Kč

  • Do města

Reebok Aztrek

5bf7d45ba7c6eobrazek.jpgJedna z ikon 90. let se vrátila do hry. Původně byly tyto sneakers navrženy v roce 1993 – v době, kdy boty procházely radikální proměnou po technologické i designové stránce. Dnes Aztreky reprezentují výrazný retro trend devadesátkového sportovního stylu. Sneakers zdobí nejen původní design, ale také technologie Hexalite a další prvky původního modelu.
Cena: 2 699 Kč

  • Na trénink

Reebok Thermowarm Deltapeak

Byl navržen tak, aby ženám pomohl maximalizovat výkon v chladnějších podmínkách. Udrží vaši tělesnou schránku v teple, v mimořádném pohodlí a připravenou zvládnout jakýkoliv workout. Součástí velmi elegantní střihu jsou dolmanové rukávy, otevřené kapsy a nastavitelná kapuce.
5bf7d48bc29a8obrazek.jpg
Cena: 2 149 Kč

Reebok Thermowarm Control Hoodie

Zima nemá v boji s touto hřejivou a pohodlnou hoodie žádnou šanci. Udrží vás v teple a pomůže vám zvládnout jakýkoliv workout venku nebo v chladném gymu. Vyrobena je z mimořádně komfortního materiálu. Dvouvrstvá kapuce s vysokým límcem se stará o to, že váš výkon neohrozí ani ledový vítr.
5bf7d4b95c12aobrazek.jpg
Cena: 2 699 Kč

Reebok Imagiro Bag

Chytrá dámská taška funguje jako 4v1. Můžete ji nosit na jeden popruh přes rameno, jako batoh, jako sportovní tašku nebo jako velkou ledvinku. Popruhy lze upravit tak, aby přesně vyhovovaly způsobu nošení. Uvnitř ukrývá hlavní kapsu pro tréninkové věci a menší pro různé drobnosti.
5bf7d4dfab24dobrazek.jpg
Cena: 1 199 Kč

Pro více informací sledujte:
5bf7d3ed2491aobrazek.jpg