5be94ac28ea30obrazek.png
Výrobky pečují o ústní dutinu a bělí chrup, navíc mají přírodní složení, jsou netestované na zvířatech a veganské. Díky krásným obalům mohou být skvělým dárkem pro vaše nejbližší. Nebo snad neodoláte a odměníte se jimi vy sami?

Bělící pásky na zuby
5be94acf7f5feobrazek.pngOblíbené pásky přichází na trh s novým obalem, obsah však zůstává stejný. Za 14 dní můžete z vašeho chrupu vyčarovat bělostné perličky. Stačí si každý den na 30 minut nalepit pásky a brzy se můžete těšit na očekávaný výsledek. Složení je bezpečné a přitom efektivní při bělení a odstraňování skvrn na zubech. Pásky neobsahují peroxid, jsou šetrné k zubní sklovině a vhodné i pro citlivé zuby.

Bělící pásky na zuby s aktivním uhlím
5be94add201a2obrazek.pngMy White Secret přichází s novinkou – pásky obohacené o aktivní uhlí a kokosový olej. Jejich hlavním benefitem je menší obsah chloritanu sodného a kyseliny citronové, proto jsou vhodné pro extra citlivé zuby. Balení obsahuje 14 párů pásků, které se aplikují každý den po dobu 30 minut. Složení je bezpečné a přitom efektivní při bělení a odstraňování skvrn na zubech. Pásky neobsahují peroxid a jsou šetrné k zubní sklovině.

Bambusový kartáček na zuby
5be94aea92bedobrazek.pngBambusový zubní kartáček od značky My White Secret je nejen stylový a efektivní při čištění zubů, ale i plně rozložitelný. Některé druhy této dřeviny navíc dokáží vyrůst až o 1 metr denně a vytváří na stejné ploše až o 35 % více kyslíku než jiné stromy, nepotřebuje pesticidy a jeho pěstování je velice šetrné k půdě.
Tělo kartáčku je vyrobeno z bambusu druhu MOSO BAMBOO neboli Listoklasec jedlý, který není potravou pro pandy. Nemusíte se tedy bát, že by produkce bambusových kartáčků tato zvířátka nějak ohrozila. Štětinky na kartáčku jsou plně rozložitelné, vyrobené z nylonu, který neobsahuje BPA (Bisfenol-A) a je na nich použita ekologicky šetrná barva.

Dentální nit s aktivním uhlím
5be94af6d795cobrazek.pngKam nedosáhne kartáček, tam nastrčte nit. Ta si dokáže poradit i s těmi nejtitěrnějšími mezizubními prostory. Je určená nejen pro čistění, ale i pro efektivní odstranění tmavých pigmentů usazených na těžko dostupných místech mezi zuby. My White Secret myslí na životní prostředí, proto je nit prodávána v ekologickém balení ve skleněné dóze. Po vypotřebování niti je možné zakoupit samostatné náplně bez obalu za zvýhodněnou cenu. Při každodenním používání vydrží nit přibližně jeden měsíc.

Denní a noční bělící zubní pasty
5be94b02ed9dcobrazek.pngVěděli jste, že vaše zuby potřebují odlišnou péči ráno i večer? My White Secret společně s anglickými dentisty vyvinulo unikátní koncept past na den a noc. Při jejich výrobě byly použity přírodní ingredience a díky jejich složení je můžete používat i v případě, že máte citlivé zuby.
Bílá denní zubní pasta obsahuje xylitol, který chrání zuby a zabraňuje vzniku skvrn během dne. Mátový olej osvěží dech, zatímco jedlá soda obsažená v pastě bělí zuby a udržuje zdravé dásně. Výtažek z granátového jablka působí jako antioxidant.

Černá noční zubní pasta s příchutí máty peprné díky obsaženému aktivnímu uhlí šetrně bělí zuby. Aktivní uhlí působí jemně abrazivně a odstraňuje skvrny z povrchu zubů, aniž by poškozovalo sklovinu. Kyselina křemičitá pečuje o dásně a obsažené minerály a vitamín E posilují během noci sklovinu.

Více informací o produktech My White Secret najdete na www.mywhitesecret.cz

5be94b2adaf20obrazek.png
Sledujte sociální sítě:

Reklama