L.O.L. Surprise! OMG Bistro set

635a3e48a7241obrazek.pngVezměte své kamarády na něco dobrého k snědku, nebo jim připravte svačinku na cestu. Nové OMG Bistro obsahuje nejen sadu na přípravu jídla a k ní mnoho doplňků, ale i OMG Velkou ségru. Mezi příslušenstvím najdete svítící troubu, stroj na výrobu ledových kostek, fritovací hrnec, nápojový automat a další vychytávky. Navíc je v sadě i úložný prostor, kam lze schovat všechny drobnosti. Krásná OMG Velká ségra je velká 23 cm, má pohyblivé klouby a pyšní se krásnými dlouhými vlasy.

Little Tikes Houpací pejsek

635a3e990339eobrazek.png

Tradičního houpacího koníka v moderní podobě od značky Little Tikes mohou děti využívat nejen doma, ale i venku na čerstvém vzduchu. Můžete si vybrat hned z několika pestrých barev, které rozzáří každý dětský pokojíček. Vysoká opěrka a nízko položené sedátko zajistí pohodlné a zároveň bezpečné usazení děťátka. Má ideální tvar i velikost, hladké hrany a povrch, který se snadno čistí. I přes svou nízkou hmotnost je zcela stabilní a pro malé děti maximálně bezpečné. Není tedy překvapením, že právě tato hračka určená pro děti od 1 do 3 let se zařadila mezi tři nejlepší ve své kategorii v anketě MAMAvolba 2022. 

Cozy Coupe „Ťapací autíčko“

635a3ecf2980bobrazek.png

S autíčkem Cozy Coupe se dětem splní sen mít konečně vlastní auto. Přesně jako jejich rodiče. Vozítko má pevnou konstrukci a otevíratelná dvířka. Sezení v něm je pro děti velmi pohodlné díky vysoké opěrce sedadla. Disponuje odnímatelnou podlážkou, která umožnuje menším dětem nechat se vozit. Pro větší děti můžete podlážku vyndat a odrážením mohou autíčko rozpohybovat samy. Maminky i tatínkové určitě ocení i to, že lze vozítko využít jako alternativu kočárku. V zadní části je totiž úložný prostor, jenž se dá využít při delších výletech.

Dirt Diggers Stavební auta 

635a3ee6053d3obrazek.png

Děti hru s kamiony, bagry a stavebními auty zkrátka milují. Tyto hračky podporují aktivní hru a rozvíjí dětskou fantazii. Stavební auta zastanou většinu těžkých prací, jako je míchání malty, nakládání a odvážení materiálu. Z aut lze snadno sundat vrchní korbu či rameno nakládací lopaty. Můžete vybírat hned ze čtyř aut – náklaďáku, bagru, nakladače či míchačky. Tato hračka získala ocenění Hračka roku 2022.

Na! Na! Na! Surprise Zimní panenka

635a3f06e880aobrazek.pngOkouzlující Zimní panenky jsou inspirovány zimními zvířátky. Nejen že se v balení ukrývá překvapení v podobě balónku s konfetami, ale také musíte podle nápovědy uhodnout, která panenka se v balení skrývá. Na výběr máte ze šesti možných druhů. Panenky jsou měkké, tvarovatelné a mají vytištěné roztomilé obličeje. Balení kromě panenky obsahuje plyšovou kabelku, kterou můžete využít i jako doplněk na batoh. Uvnitř najdete také visačku se základními informacemi o postavičce včetně data narození a jeden outfit s botkami.

Rainbow High Fashion panenka v kostýmu

635a3f3890721obrazek.pngOblíbené fashion panenky vyráží tentokrát na maškarní ples. Své stylové kousky vyměnily za originální masky a tematické outfity, díky kterým budou na party nepřehlédnutelné. Bella Parker jde za čarokrásnou kouzelnici a Violet Willow zase za neohroženou kočičí ženu. Obě své masky sladily do půvabných pastelových barev. Stejně jako všechny Rainbow High mají i Fashion panenky v kostýmu krásné vlasy, dlouhé řasy a ohebné klouby na rukou a nohou. Obal lze rozložit, a panenky se tak rázem ocitnou na party.

Reklama