Máte doma velkou úrodu třešní a už nevíte, co s nimi? Vypátrali jsme pro vás několik úžasných nápadů na třešňové dezerty. Nechejte se inspirovat a některý z nich vyzkoušejte.

Rčení „třešnička na dortu“ zná určitě každý z vás. A u tohoto nádherného mini dortíku je třešeň opravdovou třešničkou na dortu. Zvolte oblíbený základ s trochou kakaa a krém z mascarpone nebo tvarohu.

Zdroj: sassygirlz.net

třešňový cupcake

Jedinečný a neopakovatelný crumble. Můžete si zvolit jakékoliv ovoce a bude výborný. Do toho třešňového nasypte trochu nastrouhané čokolády a zasypte mandlovou drobenkou. Lahůdka. Bonus? Hotovo za pár minut.

Zdroj: giverecipe.com

třešňový crumble

Tohle je úplná pecka! Cheesecake s třešněmi do skleniček. Snadné, rychlé, osvěžující a variabilní. Experimentujte se sušenkami i s krémovou náplní. My máme rádi Philadelhia sýr nebo mascarpone s trochou smetany.

Zdroj: thepioneerwoman.com

třešňový cheesecake

Překrásný třešňový koláč. Je fuk, jestli upečete bublaninu, nebo kynutou klasiku. Někdo si zase rád najde moderní recept na internetu. Třeba Pinterest je inspirací plný. Co třeba tyto lákavé třešňové kostičky?

Zdroj: cookingclassy.com

třešňová bublanina

Oblíbený krémový dezert můžete ozvláštnit vrstvou lehce podušených třešní v sladké polevě. Vypadá to lákavě, co říkáte?

Zdroj: crunchycreamysweet.com

třešňový dezert

Jaký dezert byste si dali vy? Máte svůj oblíbený recept?

Dobrou chuť přeje Elly.

Čtěte také

Reklama