IMG-4791.jpg

I když přes rok obvykle nechodíme ve výrazných modelech, které se lesknou na všechny strany, silvestrovské večírky jsou události, na kterých se právě v takových outfitech můžeme „blýsknout“. Proto jsme se při výběru v showroomu Pietro Filipi dívaly jen po tom, co se třpytí, blýská a leskne. Zkrátka po všem, v čem si bude každá žena připadat výjimečně a slavnostně. Nakonec padla volba na bronzové mini šaty s červenými odlesky, které modelce skvěle seděly.

Potom už nic nebránilo tomu, abychom modelku nalíčily. Jsme rády, že jsme mohly navázat spolupráci se salónem Sisley, kde jsou zkušené vizážistky a interiér pobočky v Jáchymově ulici v Praze navíc vypadá jako z katalogu. Ideální na závěrečné focení! Vizážistka ihned věděla, co si pod pojmem silvestrovské líčení představujeme. Protože nás už jen elegantní design produktů Sisley v kombinaci s interiérem salónu přivedl na vlnu vznešenosti, chtěly jsme, aby bylo líčení inspirované velkolepou atmosférou lehce okázalých večírků.

IMG-4753.jpg

Líčení by rozhodně mělo být výraznější než běžné denní, zároveň by však mělo ladit k outifitu

Jako první vizážistka modelce dočistila pleť mlékem Lyslait a tonikem Fleurs. Dále nanesla krém, který zajišťuje cirkulaci vody v pleti, takže je potom krásně hydratovaná. Krém Global Perfect obsahuje totiž kombinaci esenciálních olejů.

IMG-4879.jpg

Třetí krok zahrnoval nanesení speciálního gelu Double Tenseur, který je vlastně takovou druhou kůží. Určitě ho vřele doporučujeme, protože před nanesením make-upu dokáže pleť okamžitě vypnout. Je to takový jemný lifting.

IMG-4774.jpg

Hned potom následoval make-up, který by měl samozřejmě ladit s tónem vaší pleti. Aby však došlo k úplnému sjednocení, použila vizážistka ještě pudr, který tvář krásně rozjasnil. Výsledek vypadal velmi přirozeně.

IMG-4805.jpg

Nejvíce času věnovala vizážistka očním víčkům. Stíny zvolila ve stylu ombré a jestli podle něčeho můžeme měřit míru profesionality, tak rozhodně na stínování. Přechod mezi dvěma barvami musí být přirozený. Fialové odstíny tmavší varianty očních stínů následně dokonale ladily k rtěnce v barvě rudé, jakou nosí hollywoodské celebrity. Spodní linka skvěle zvýraznila mandlový tvar očí.

IMG-4856.jpg

I když má modelka dlouhou ofinu, ani zvýraznění obočí nemohla vizážistka opomenout. Použila tužku obohacenou o aktivní složky, jako jsou akátový vosk a olej z kamélie. Potom už stačilo jen celý make-up zafixovat, aby vydržel celou noc!

IMG-4831.jpgIMG-4846.jpg

Za spolupráci děkujeme salónu Sisley. Kromě profesionálního líčení na všechny možné příležitosti zde můžete navštívit různé kosmetické procedury, které se odehrávají v příjemném prostředí a výsledek rozhodně stojí za to!

Poděkování patří rovněž české módní značce Pietro Filipi, která na trhu funguje již od roku 1993. Její pobočky, ve kterých najdete elegantní a především kvalitní kousky, najdete třeba v OC Letňany, Chodov nebo Černý Most, ale i v jiných obchodních centrech po celé České republice.

IMG-4873.jpg

Čtěte také: