courtney.jpgFoto: Profimedia

Courteney Cox
Zatímco některé z nás sledují seriál Přátelé od té doby, co se poprvé vysílal, pořád dokola, představitelka seriálové Moniky Courteney Cox se na seriál začala nyní dívat po mnoha letech. „Rozhodla jsem se během tohoto období sledovat Přátele. Právě jsem u první řady a je to opravdu výborné,“ řekla herečka skrze video-hovor v show Jimmyho Kimmela.

profimedia-0502395244.jpg

Foto: Profimedia

Sandra Oh
Sandra Oh, známá například svou rolí z televizního seriálu Chirurgové nebo oblíbeného seriálu HBO Na mušce, je prý aktuálně velkou fanynkou Tiger Kinga, kterého sleduje na Netflixu. „Z psychologického hlediska a také z hereckého hlediska, jde o brilantní studii charakteru,“ říká.

john.jpgFoto: Profimedia

John Legend
Oblíbený zpěvák John Legend se připojuje k Sandře. Aktuálně také propadl dokumentární sérii Tiger King o chovu dravých šelem a jeho podivném podsvětí obývaném výstředními postavami.

profimedia-0385985710.jpgFoto: Profimedia

Hugh Jackman
Australský herec Hugh Jackman přiznal, že miluje BBC drama Happy Valley (Šťastné údolí), ve kterém hrají Sarah Lancashire a James Norton. „Nyní sleduji spousty věcí, na které jsem nikdy předtím neměl čas. Právě teď doháním britský TV seriál Happy Valley z roku 2014,“ vysvětlil herec dle serveru Hello Magazine. Také dodal, že se těší na sledování dokumentárního seriálu The Last Dance (Poslední představení) o životě basketbalisty Michaela Jordana, který je aktuálně k vidění na Netflixu. Na české serveru ČSFD.cz je mimochodem aktuálně hodnocen jako 7. nejlepší seriál.

jameela.jpgFoto: Profimedia

Jameela Jamil
Herečka Jameela Jamil je velkou fanynkou Sexu ve městě. „Dívám se znovu na Sex ve městě, mezitím můj přítel hraje videohry,“ řekla dle Hello Magazínu. „Všechny potřebujeme být občas samy s děvčaty a právě teď nemůžu být se svými kamarádkami, takže jsou teď moje přítelkyně tyhle dámy. Cítím se u toho skvěle,“ dodala. Všech šest řad Sexu ve městě je online k dispozici například na streemovací službě HBO GO. Dalším seriálem, na který herečka kouká je Feel Good (Na pohodu), který je ke zhlédnutí na Netflixu.

nina.jpgFoto: Profimedia 

Nina Dobrev
Bulhrasko-kanadskou herečku známou především díky seriálu Upíří deníky Ninu Dobrev zaujala série Sexuální výchova, která je ke zhlédnutí na Netflixu. „Překvapilo mě, jak je to zajímavé. Je to pěkně natočené, témata jsou působivá, postavy složité a je toho tolik, co se můžete přiučit. Přála bych si, aby byla show, jako je tahle, když jsem byla na střední škole. Show vás naučí spoustu důležitých věcí kolem sexu, intimity, emocí a to vše neuvěřitelně zábavným a komediálním způsobem,“ řekla herečka pro variety.com.

Reklama