S nedostatkem slunečních dní naše imunita slábne a snadněji tak podléháme nachlazení a chřipkovým onemocněním. Bojujte s nachlazením, bolestí v krku či rýmě přírodní cestou.

Larfasol: Olejové spreje pečující o krk
Přírodní olejové spreje ke snížení podráždění a bolesti v krku, jejichž hlavním složením jsou oleje s antibakteriálními, antivirovými, protizánětlivými, regeneračními a analgetickými účinky – rakytníkový, měsíčkový a bergamotový olej. Jejich užívání je vhodné při chrapotu, nepříjemném pocitu a bolesti, škrábání a lechtání v krku, ale také při pocitech sucha v hrdle, dráždění ke kašli nebo při potížích v dutině ústní, rekonvalescenci po chirurgických zákrocích nebo poranění dutiny ústní. 
Doporučená MOC: 143 Kč.

Larfasol: Rakytníková lízátka na imunitu i zdravý krk
Rakytníková lízátka, vhodná nejen pro děti, jako doplněk stravy přispívají k regeneraci podrážděné sliznice krku, chrání jej a hydratují, navíc dodávají tělu vitamín C. Hlavními složkami lízátka jsou rakytníkový olej, kurkumin a pomerančová šťáva. Kromě atraktivní formy mají lízátka také příjemnou sladkou pomerančovou chuť. Jsou vhodná pro děti od 3 let. 
Doporučená MOC: 89 Kč (5ks).

Sinustrong sprej: Dýchejte volně
Přírodní sprej do nosu ve formě praktického hydrogelu, který nevytéká a snadno se absorbuje. Pomáhá uvolnění dýchacích cest v období viróz či jako podpora správné funkce imunitního systému a zdravého prostředí dýchacích cest. Díky přírodnímu složení se hodí i k dlouhodobému preventivnímu používání. 
Doporučená MOC: 175 Kč.

Reklama