Čím to je, že příjemná teplá koupel na konci hektického dne způsobí, že se cítíme o tolik lépe? Každá žena ví, že příjemná koupel může odplavit více než jen fyzickou bolest a únavu. Odpočinete si při ní jak mentálně, tak fyzicky a navíc se současnými epilátory si můžete z koupele udělat i zkrášlovací rituál.

braun1

1. Voda pomáhá
Pokožka každého člověka se v teplé vodě uvolní a znecitliví. Působení teplé vody regeneruje a uvolňuje nejen vaše tělo, ale i mysl a epilace se tak stává příjemnějším zážitkem.

2. Ve vaně
Nejlepších výsledků dosáhnete, když si před epilací dopřejete přibližně pětiminutový odpočinek v teplé vodě. Nohy i epilátor mějte zcela ponořené ve vodě. Chloupky se pod vodou napřímí a epilátor je snadno zachytí.

3. Ve sprše
Pokožka by měla být během epilace opravdu mokrá. Pro dokonalý výsledek můžete nanést trochu sprchového gelu.

4. Správný pohyb
Pohybujte epilátorem směrem nahoru proti růstu chloupků. Jak dobře víme, chloupky nám nerostou jen jedním směrem, proto v případě potřeby můžete směr epilace také změnit. Výsledkem pak bude ještě hladší pokožka.

braun5. Stop zarůstání chloupků
Pravidelným používáním masážní houby (např. po sprše) nebo tělového peelingu předejdete zarůstání drobných chloupků. V duálním epilátoru Braun Silk-épil 7 Wet & Dry proto najdete nejen epilaci pomocí 40 pinzet, ale také exfoliaci. Strojek v sobě integruje holicí hlavici s technologií Gillette Venus, která odstraní odumřelé kožní buňky i nepoddajné chloupky jedním tahem. Pro větší pohodlí se také můžete používat jak nasucho tak namokro.      

6. Péče po epilaci
Začátečnicím se může stát, že jejich pokožka po epilaci lehce zarudne. Proto je lepší, když se epilace uskuteční večer před velkou událostí, ne v ten samý den. Pro zklidnění pokožky a opravdu hebký a hladký vzhled i pocit použijte po epilaci tělový krém, mléko nebo dětský pudr.

Doporučená cena epilátoru Braun Silk-épil 7 Dual činí 3 899 Kč. Kompletní náhradní holicí hlavici Gillette Venus pořídíte za 299 Kč a je doporučeno měnit ji po uplynutí 6 měsíců.

Reklama