Léto je v plném proudu a užíváme si ho plnými doušky. Ale co až se z dovolené vrátíme? Jakou péči budou potřebovat naše vlasy? Určitě zatoužíme odstranit odrosty a vrátit vlasům skvělou barvu.

Zplihlé vlasy na pláži projdou, ale do kanceláře budeme chtít zpět účes, který má objem a tvar. A hlavně – musíme dostat vlasy zpět do dobré kondice. Kvalitní péči je vždy připravena poskytnout značka Schwarzkopf Professional. Nyní přináší skvělé bonbónky v podobě novinek pro péči o barvené a jemné vlasy z řady BC Hairtherapy a jedinečné novinky z řady Blond Me.

swarzkopf

Jak pečovat o barvené vlasy?

Odpověď je jednoduchá. Vsaďte na kvalitní kosmetiku. A důležitá je nejen samotná barva, ale i následná péče. Abyste si ten nový a úžasný odstín vaší hřívy mohla užívat co nejdéle, je třeba se o vlasy pečlivě starat. Poskytněte jim speciální šampony, kondicionéry a masky, které jsou ušity barveným vlasů na míru. Spolehnout se můžete na přípravky inovované řady BC COLOR SAVE pro barvené vlasy.    

Náš tip je BC Sulfate-Free Shampoo - Bezsulfátový šampon; jemně a účinně čistí vlasy bez vymývání barvy. Obsahuje k pigmentu šetrné tenzidy, které zajišťují uchování barvy až po 30 umytí.

Speciální péče pro blond odstíny

Aby byla vaše blonďatá hříva stále tak oslnivá, jako při odchodu z kadeřnického salonu, musíte jí věnovat hodně pozornosti. S přípravky značky Schwarzkopf Professional to není přitom vůbec nic těžkého a úspěch je zaručen. Dopřejte svým vlasům prvotřídní péči v podobě horké novinky od BLONDME.

Obnovující keratinová mléka Keratin Restore Milk

Tato kouzelná novinka byla vyvinuta speciálně pro posílení blond vlasů. Velmi šetrně je posílí tak, že je hloubkově naplní keratiny, které jsou oslabeny odbarvováním nebo zesvětlováním. Tyto keratiny dodají vašim vlasům sílu, pružnost a zachovají je plné života, hebké, zdravé a zářivé jako ze salonu.

Řada zahrnuje dvě BLONDME Obnovující keratinová mléka Keratin Restore Milks. Oplachovací kúra pro použití v salonu se doporučuje používat v salonu každých 4-6 týdnů a měla by být nanášena pouze koloristou. Tato intenzivní péče je doplněna oplachovací domáčí péčí, která udržuje vlasy nádherné a zářivé i po návštěvě kadeřníka.

Speciální recept na jemné vlasy

Pokud patříte k těm, ke kterým se příroda zachovala macešsky a nadělila vám do vínku jemné vlasy, tak nezoufejte. Tento problém se dá řešit pomocí dobře zvoleného střihu a kvalitní kosmetiky, která je dnes k dispozici. Jemné vlasy mají tendenci se hodně mastit, a proto je třeba mýt je často. Pořiďte si vhodný šampon, ten dokáže doslova zázraky.

BC VOLUME BOOST - pro jemné vlasy

Součástí receptury je bambusový komplex. Ten poskytuje vlasům péči pro viditelný objem a zdravý lesk a přitom je nezatěžuje. Jde o perfektní řešení pro jemné a zplihlé vlasy bez lesku. Zkuste BC Volume Boost Shampoo – Šampon pro podporu objemu. Spolehlivě čistí a posiluje objem jemných a křehkých vlasů a poskytuje základní péči bez zatěžování.

Naše tipy:

  • James Hair, Malá Štupartská 9, Praha 1
  • Toni & Guy, Dlouhá 13 nebo Michalská 17, Praha 1
  • Salon Portrait, Soukenická 5, Praha 1
  • Michal Zapoměl Czech Hair & Beauty Salon, Kopeckého sady 12, Plzeň
  • Salon Šuta Professional Hair Salon, Campus Square, Netroufalky 1416, Brno
Reklama