drink.jpgFoto: Shutterstock

Karamelizované sušenky Lotus Biscoff ve zmrzlině
Tajemství oblíbených sušenek Lotus Biscoff spočívá v jejich jedinečné karamelizované chuti, křupavosti a originálním tvaru. Ne náhodou se tak staly součástí mnoha chutných receptů a také rituálů, kdy si sušenku vychutnáte se šálkem dobré kávy nebo čaje. Nyní přichází značka Lotus Biscoff s novinkou ve formě zmrzliny, a to hned v několika příchutích.

lotus.jpg

Zmrzlinu s čokoládovou polevou z Ruby kakaových bobů.

Magnum Ruby je exkluzivní a dlouho očekávanou novinkou roku 2020 od světového experta přes zmrzlinu a čokoládu Magnum. Netradiční a dosud nevídané spojení kombinace lahodné zmrzliny z bílé čokolády s malinovým krémem a čokoládovou polevou z Ruby kakaových bobů potěší nejen chuťové pohárky, ale svým osobitým stylem také oči. Nevšední odstín rubínové barvy, stejně jako příchuť připomínající maliny, se v tomto typu čokoládové polevy vyskytují zcela přirozeně a bez umělých přísad. Kombinací této polevy z Ruby kakaových bobů se zmrzlinou z bílé čokolády se prémiová značka Magnum postarala o zcela nevšední zážitek. 

5ec64c08ca958magnum.jpg 
Müllermilch Shake

Slunečné počasí a příjemně vychlazený Müllermilch Shake prostě patří k sobě. Obzvláště, pokud máte rádi mléčné nealko koktejly. Nový krémový Müllermilch Shake se prodává ve třech lahodných příchutích – Sunny Strawbery (jahodový), Chocolate Cookie & Cream (čokoládové sušenky a krém) a White Choco & Almond (bílá čokoláda a mandle).

milhc.jpg
  
Osvěžující drink z becherovky – Grapefruit Beton

Ingredience:

40 ml Becherovka Original
50 ml Grepový fresh nebo kvalitní gepový džus
50 ml Tonik
Plátek grepu 
 
Příprava:
Do vysoké sklenice plné ledu odměřte Becherovku Original, dolijte kvalitním tonikem a grepovým freshem nebo džusem. Lehce promíchejte a ozdobte plátkem grepu.

5ec4df1a2bb6cbecherovka-beton-grapefruit-01-1588668926.jpg
 
Osvěžující drink z becherovky – Becherovka Malina
 
Ingredience:

40 ml Becherovka Original
10 ml Citrónová šťáva
100 ml Kvalitní malinová limonáda
50 ml Soda
Čerstvé maliny, citrónová kůra

Příprava:
Zalijte led ve sklenici Becherovkou Original, přidejte citrónovou šťávu, malinovou limonádu a sodu, promíchejte a drink doplňte čerstvými malinami a citrónovou kůrou. 

malina.jpg

Mroží cheesecake naruby

Ingredience:
50 g sušenek
30 g másla
250 g tvaroh
100g  Lučina
50 ml mléka
2 lžíce třtinového cukru
šťáva z půlky citrónu
2x Mrož malinová dřeň nebo 1x Mrož malinový sorbet
 
Postup:
Předehřejte troubu na 180°C. Sušenky rozmixujte najemno, smíchejte s rozpuštěným máslem, směs rozložte na pečící papír a vložte do trouby. Pečte 10 min, poté nechte vychladnout.
Smíchejte tvaroh, Lučinu, cukr a citrónovou šťávu, přilijte mléko a důkladně rozmixujte do požadované konzistence.
Na dno poháru vložte porci malinové dřeně, na malinovou vrstvu přidejte tvarohovou směs. Navrch můžete přidat ještě jednu tenkou vrstvu malinové dřeně nebo nechat pouze dvouvrstvý dezert. Posypejte sušenkovou drobenkou a ozdobte čerstvým ovocem.

mroz.jpg

Mionetto Raspberry Spritz

Nová hvězda dokonalé zahradní party? Zkuste spojení malin a Prosecca, které se během letních dní přímo nabízí.
 
Ingredience:

80 ml Prosecco Mionetto Prestige Brut
40 ml Tanqueray gin
10 ml Bezinkový sirup
10 ml Malinový sirup
5-10 ks rozmačkaných malin
10 ml čerstvá limetková šťáva
na ozdobu – čerstvé maliny, máta a kůra citronu
 
Postup:

Veškeré ingredience jednoduše smíchejte a podávejte na ledu. Rozmačkané maliny doporučujeme scedit, abyste se zbavily semínek. Sklenku nezapomeňte pěkně ozdobit.

mion.jpg
 
Studená malinová polévka

Pokud v parných dnech příliš neholdujete polévkám, měly byste změnit názor! Tento osvěžující krém je totiž zároveň i dezert plný vitamínů.
 
Ingredience:

4 hrnky čerstvých nebo mražených malin
1 hrnku brusinkového džusu nebo šťávy z bílých hroznů
1 až 3 hrnku cukru (pokud jsou maliny dost sladké, můžete ubrat)
1 hrnek zakysané smetany
2 lžíce jemně nasekané máty
 
Postup:

Maliny spolu s džusem a cukrem najemno rozmixujte. Směs následně přeceďte, díky čemuž se zbavíte semínek. Připravenou polévku nalijte do mísy. Přidejte smetanu a lehce promíchejte, aby barvy vytvořily krásnou kombinaci. Dejte vychladit. Před podáváním ozdobte ještě několika kapkami husté smetany, lístky máty a malinami či jiným drobným ovocem.

polvika.jpg


 

Reklama