Předškolní nůžky jsou nejbezpečnější dětské nůžky Fiskars a byly vyvinuty, aby dětem umožnily naučit se tyto zásadní dovednosti pro život. Počáteční a trénovací nůžky pro předškoláky děti mohou uchopit různými způsoby a jejich pružinový mechanismus dětem umožňuje soustředit se na zavření nůžek zmáčknutím. Dětské nůžky Fiskars se zvířátky jsou díky svému veselému vzhledu mezi předškoláky oblíbené už dlouho.

64f9827839d0eobrazek.png

Nůžky Fiskars Starter jsou určeny pro nejmenší ruce a učí začátečníky, jak nůžky správně držet a mačkat. Plastové bezpečnostní čepele nůžek a rovné rukojeti bez smyček usnadňují jejich uchopení, zatímco pružinová konstrukce po každém střihu čepele otevře, takže se děti mohou soustředit pouze na rozvoj zavíracího pohybu. Čepele se navíc otevírají v minimálním úhlu, takže je děti mohou pohodlně otevřít, aniž by ztratily úchop. Tyto nůžky jsou ideální pro děti od dvou let.
64f982616381bobrazek.png
Nůžky Fiskars Training

Jsou navrženy pro malé ruce, mají bezpečné, plastem potažené čepele a speciální tréninkovou páku, která dětem pomáhá osvojit si základní dovednosti při práci s nůžkami. Po zapnutí tréninkové páčky se nůžky automaticky otevřou, takže se předškoláci mohou soustředit na zavírání čepelí, zatímco se učí stříhat papír. Po zvládnutí této dovednosti lze tréninkovou páčku vyklopit nahoru, aby se stříhání stalo tradičnějším způsobem otevírání a zavírání nůžek pro "velké děti". Kovové čepele potažené plastem řežou papír a tupé hroty zajišťují větší bezpečnost. Široká poutka rukojeti jsou navržena pro menší děti a zajišťují pohodlné a snadné uchopení bez ohledu na to, jak nůžky drží. Optimalizovaný úhel otevření také pomáhá dětem otevírat čepele. Tyto nůžky jsou ideální pro předškoláky od tří let.

64f982c7a0865blobid0.png

Nůžky Fiskars Kids

Tyto nůžky se zvířátky jsou promyšleně navrženy pro malé ruce a kreativní mysl, mají bezpečné ostří, tupou špičku pro větší bezpečnost a super zábavné detaily, které odrážejí oblíbená zvířátka dětí. Učitelé a rodiče ocení bezpečnostní ostří s bezpečnějším úhlem čepele. Oboustranná rukojeť je opatřena zářivou sluneční včelkou, která podnítí fantazii vašich nejmenších a nadchne je pro stříhání. Tyto nůžky jsou určeny pro děti již od tří let.

64f9829ed2378obrazek.png

Více najdete na www.fiskars.cz
64f982f3bf4abobrazek.png

Reklama