6299dae97809dobrazek.png

Pokožka novorozeňat a kojenců je velice jemná a citlivá. Je to z toho důvodu, že je mnohem tenčí. Ještě není úplně vyvinuta její ochranná bariéra, ale ani potní a mazové žlázy. Proto může dojít snadno k jejímu podráždění, vysušení nebo odření. O pokožku děťátka je potřeba pečovat pravidelně a hlavně vybrat vhodné přípravky, které by měly mít šetrné složení bez parfemace a dalších složek, jež by ji mohly poškodit. Nejde přitom jen o kosmetické přípravky, ale také plenky nebo čisticí ubrousky, které do kontaktu s pokožkou také přicházejí.
 
Stejně jako o pokožku dětí, by měly maminky pečovat i o tu svojí. Zejména pokud se v průběhu těhotenství objevily obávané strie. Smiřovat se s nimi není vůbec potřeba, protože pokud se kůže pravidelně promazává vhodným přípravkem, může dojít k výraznému zlepšení jejího vzhledu.
 
A jaké jsou naše tipy?     
 
BEBELO Baby wash mycí gel 200 ml
6299da1c7f236obrazek.png

Extra jemný šampon, mycí gel a báječná pěnová koupel v jednom přípravku! Jemně myje citlivou dětskou pokožku a dětské vlásky zanechává čisté a hebké. Obsahuje patentovaný pre-biotický komplex BioEcolia, který pomáhá udržovat optimální mikrofloru na povrchu dětské kůže. Spolu s kyselinou mléčnou podporuje přirozené pH pokožky. Dermatologicky testováno. Vhodné od prvních dnů dítěte.
Více najdete na této stránce: https://www.drmax.cz/max-bebelo-baby-wash-200ml
 
BEBELO Care Pants Junior 5 dětské plenkové kalhotky

Měkké plenky pro až 12hodinový pocit sucha. BEBELO Care Diapers Junior 5 poskytují maximální ochranu proti protečení a zároveň dostatečnou volnost a komfort. Plenky, které chrání, ale neomezují. BEBELO Care Diapers Junior 5 jsou měkké plenky, které zajistí Vašemu dítěti až 12hodinový pocit sucha a pohodlí. Pružné lemy kolem nožiček zajišťují maximální ochranu proti protečení ve dne i v noci. Gumičky dobře drží, ale zároveň jsou šetrné k dětské pokožce. Elastické upevňovací pásky se perfektně přizpůsobí tělíčku dítěte, takže poskytují dostatečnou volnost a komfort při nošení. Plenky byly dermatologicky testovány.
 

6299da3e32d62obrazek.png

SeconDRY® Sytem pro okamžitý pocit sucha

Plenky BEBELO Care Diapers  jsou vybavené měkkým buničitým jádrem s absorpčními kanálky, které rovnoměrně rozvádí tekutinu po celé délce plenky. Vrchní savá vrstva se systémem Secon DRY® rychle odvede vlhkost od pokožky a zajišťuje jí tak optimální ochranu. Povrch pleny, který je v kontaktu s pokožkou dítěte je jemný a hebký.
Více najdete na této stránce: https://www.drmax.cz/bebelo-care-pants-junior-5-detske-plenkove-kalhotky-38-ks
Od značky BEBELO samozřejmě můžete vybrat plenky pro věk dítěte, které potřebujete.
 
BEBELO Krém proti striím 200 ml

6299da73183c1obrazek.png

Dr.Max BEBELO Krém proti striím s obsahem elastinu, kyseliny hyaluronové a panthenolu pečuje o pokožku s výskytem strií. Krém pokožku zvláčňuje, hydratuje a regeneruje.
Více najdete na této stránce: https://www.drmax.cz/max-bebelo-krem-proti-striim
 
BEBELO Wet Wipes vlhčené ubrousky 80 ks

6299da86a56f5obrazek.png

Jemné vlhčené ubrousky pro hygienu citlivé dětské pokožky. BEBELO Wet Wipes obsahují zklidňující panthenol a šťávu z listů Aloe vera. Receptura s neutrálním pH respektuje přirozený ochranný kožní plášť a předchází tak vysušení a podráždění pokožky.
Více najdete na této stránce: https://www.drmax.cz/max-bebelo-wet-wipes-80ks
6299daa34d941obrazek.png

 

Reklama