Už přemýšlíte, kam pojedete v létě k moři? Tentokrát vám přinášíme tipy na tři hotely ve Španělsku, které jsou především určené pro seniory na 55 let. Užijte si skvělou odpočinkovou dovolenou.

Lloret de Mar - Royal Beach ****

španělsko

Hotel se nachází v klidnější části Lloret de Mar, 150 metrů od hezké pláže Fenals s hrubým pískem. Historické centrum střediska je vzdáleno cca 20 minut chůzí. V okolí hotelu naleznete obchůdky, restaurace a bary.

Vybavení hotelu: vstupní hala s 24-hodinovou recepcí, venkovní bazén pro dospělé a dětský bazén, sluneční terasa s lehátky okolo bazénu, na střeše menší bazén s jacuzzi, lehátky a barem. Klienti mohou dále využívat restauraci, bar, místnost s TV, internet a wi-fi (za poplatek), animační programy.

Více informací ZDE.

 

Malgrat de Mar - Papi ***

hotel

Rodinný hotel leží v první linii cca 100 m od pláže s hrubozrnným pískem. K pláži se dostanete podchodem pod lokální železniční tratí. Hotel leží v klidnější zóně, kousek od pěší promenády a nákupní zóny.

Vybavení hotelu : vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace, bar, TV/Sat místnost, wi-fi zdarma na recepci, biliár, bazén, dětské brouzdaliště, sluneční terasa s lehátky, zahrada, animační program, bezbariérový přístup, výtah.

Více informací ZDE.

 

Santa Susanna - Caprici ***

hotel

Hotel obklopený palmami leží přímo u pláže s hrubším pískem, kde jsou slunečníky a lehátka za poplatek. Centrum letoviska je vzdáleno cca 15 minut pěší chůze. Přes den si užijte koupání a večer si vychutnejte pulsující ruch nedalekého centra s obchůdky, trhy a restauracemi.

Vybavení hotelu : recepce, restaurace, kavárna, TV místnost, úschovna zavazadel se sprchou, wi-fi zdarma na recepci, výtah, společenská místnost s TV a kulečníkem, tělocvična, sauna, stolní tenis, venkovní bazén s lehátky. Bohaté animační a taneční večery.

Více informací ZDE.

Reklama