Dáváte při výběru dovolené přednost zaručeným a oblíbeným destinacím? Podívejte se na naše tipy.

Řecko

Kolymbia - Lydia Maris

foto

Krásný hotel postavený ve stylu vesnice se nachází pouze 300 m od oblázkové pláže. V blízkosti taverny a restaurace. 205 pokojů rozdělených na 2 podlažích. Místnost s TV, restaurace, grill restaurace, snack bar (pizza), a-la-carte restaurace (na vyžádání, za poplatek), bary, minimarket. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén s vířivkou, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

Více informací ZDE.

 

Hersonissos - Hotel Royal Mare

foto

Hotel se nachází cca 23 km od letiště v Heraklionu, cca 2 km od centra oblíbeného letoviska Hersonissos, přímo u písčité pláže. Vstupní hala s recepcí, výtah, několik restaurací, hlavní bar, dva bary u bazénu, noční klub, TV a DVD místnost. V komplexu se nachází dva velké venkovní bazény, venkovní vířivka a dětský bazén, vnitřní vyhřívaný bazén, dětský klub a hřiště, minimarket a bankomat. V hotelu se organizují animační programy.

Více informací ZDE.

 

Turecko

Belek - Hotel Limak Arcadia

foto

Rozlehlý hotelový komplex leží přímo u krásné písečné pláže v oblíbené oblasti letoviska Belek (Turecko). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v lobby zdarma, TV místnost, několik restaurací a barů (jeden na pláži). Dále několik bazénů (jeden s tobogány a jeden dětský). Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži k dispozici zdarma. Sportovně založení klienti jistě ocení výborné sportovní zázemí - 4 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), několik fotbalových hřišť, stolní tenis, volejbal a minigolf. Hotel pořádá denní i večerní animační programy. Za poplatek lze využít masáže, biliard, kurzy potápění, motorizované vodní sporty na pláži a golfová hřiště (vzdálená 1-9 km od hotelu). Doporučujeme všem milovníkům aktivně strávené dovolené a rodinám s dětmi.

Více informací ZDE.

 

Lara - Royal Holiday Palace

foto

Luxusní hotel Royal Holiday Palace leží v oblasti Lara přímo u soukromé pláže. Hotel o kapacitě 606 pokojů se rozkládá na ploše 53.000 m2. Hotel uspokojí i náročnější klienty, zejména rodiny s dětmi a mladé páry díky svému aqua parku, luna parku, atrakcím pro děti i dospělé a lázeňskému centru. Letiště je vzdálené 15 km, centrum Antalye 17 km, nejbližší nákupní možnosti jsou ve vzdálenosti 450 metrů.

Více informací ZDE.

Reklama