Krásné moře, spousta antických památek, skvělé jídlo a víno – to je Řecko. Zažijte letní dovolenou v této oblíbené destinaci, přinášíme vám několik tipů.

Paleokastritsa - Paleo Art Nouveau

řecko

Paleo Art Nouveau je 3 hvězdičkový hotel, který se nachází nad malebným zálivem letoviska Paleokastritsa. Hotel svým hostům nabízí panoramatické výhledy do okolí. Centrum letoviska Paleokastritsa se nachází 1,8 km od hotelu, avšak první bary a restaurace se nachází již 50 metrů od hotelu. Přímo před hotelem se naleznete autobusovou zastávku. Letiště je vzdáleno 25 km. Hotel není vhodný pro osoby s pohybovým hendikepem. Prodejní kategorie je 3*. avšak hodnocení hotelu je 4*.

Více informací ZDE.

 

Faliraki - Studia Moscha

řecko

Tyto typicky řecké studia si nemohli vybrat lepší polohu. Z jedné strany nabízí ve vzdálenosti pouhých 30 m sousedství nádherné písečné pláže a z druhé strany společnost prostorného bazénu se slunečníky a lehátky zdarma. Rodinná atmosféra, kterou pocítíte hned při vstupu do recepce s televizním koutkem, barem a snack barem, vás bude provázet celým vaším pobytem. Pro ty, co potřebují zůstat v kontaktu se světem i během dovolené, je v snack baru zdarma Wi-Fi. Do centra Faliraki (Řecko, Rhodos), vzdáleného necelých 10 minut chůze, můžete vyrazit za zábavou a nákupy do nespočetného množství obchůdků překypujících suvenýry. Přímo na pláži ve vynikající taverně Victoria můžete ochutnat skvělé kulinářské výtvory, jako je gyros, musaka, tzatziky nebo kalamáry. Ubytování doporučujeme všem, kteří hledají cenově výhodnou dovolenou v krásném prostředí, a přece v dosahu všeho dění.

Více informací ZDE.

 

Kréta - Hotel Karteros

řecko

Velmi příjemný rodinný hotel je situován 7 km východně od hlavního města Heraklionu a pouhých 200 m od jedné z nejslavnějších krétských pláží – Amnisos. V okolí hotelu se nachází obchůdky, taverny a bary s možností příjemné večerní zábavy. Nedaleko hotelu je největší zábavní vodní park na Krétě, což ocení zejména vyznavači vodních radovánek a děti. Vzdálenost od letiště cca 6 km.

Více informací ZDE.

 

Kamari - Hotel Maria Preka

řecko

Tento příjemný rodinný hotel se nachází v klidné části turisty často vyhledávaného letovisku Kamari. Letovisko leží na úpatí skalních útesů a nachází se pouhých cca 6 km od letiště a cca 9 km od hlavního města Fira. V blízkosti hotelu (cca 50m) se nachází autobusová zastávka, odkud je možné dostat se do hlavního města. V Kamari naleznete jednu z nejkrásnějších pláží ostrova s černým lávovým pískem, místy s oblázky, kde je možné využít nabídky vodních sportů. Hotel leží cca 100 metrů od pláže .

Více informací ZDE.

Reklama