Dokonalá tma

62822b369ddf9obrazek.png

Člověk jako kus masa. Šestý případ Luca Callanacha a Avy Turnerové. 
Inspektor Luc Callanach se vydává do Francie, aby s Interpolem rozkryl síť obchodníků s bílým masem. Když se ale v Paříži najde tělo skotského občana, kterému někdo odebral vnitřnosti, musí se Callanach spojit se svou šéfinspektorkou Avou Turnerovou v Edinburghu. Té však v márnici také přibývají těla znepokojivou rychlostí. Záhy se ukáže, že jejich starosti mají společného jmenovatele… a sebemenší chyba ve vyšetřování může zničit desítky dalších životů.
Dokonalá tma | Albatrosmedia.cz
 
Terezina dobrodružství
62822b4d8349cobrazek.png

Vtipný cestovní deník nejen pro zaneprázdněné rodiče 
Známá moderátorka Tereza Tobiášová má děti i hromadu pracovních povinností, ale cestování se kvůli tomu nehodlá vzdát. Máte to podobně? Tak se inspirujte jejím ilustrovaným cestovním deníkem! Je plný zábavných fejetonů, postřehů i tipů pro cestování v rodinném stylu – a hodí se jak na letní dovolenou k moři, tak na zimní lyžovačku do hor. Dobrodružné zážitky totiž čekají i na ty, co pořád nemají čas.
Terezina dobrodružství | Albatrosmedia.cz
 
Rozvod šestkrát jinak
62822b4410cd7obrazek.png

Nemusí to skončit zničenou psychikou. Osvětová publikace s povídkami známých autorů. 
Máloco způsobí v dětské duši takový zmatek jako rozvod rodičů. Dá se toto náročné období zvládnout, aniž by si z něj děti odnesly trauma? Jak jim vše vysvětlit? A jaké problémy přináší rozvod do světa dospělých? Nejen o tom pojednávají povídky předních českých spisovatelů, které doplňují ilustrace zavedených výtvarníků. Z odborného hlediska se tématům věnuje profesor psychologie Radek Ptáček – a jeho rady z praxe pomohou každé rodině ve složité situaci.
Rozvod šestkrát jinak | Albatrosmedia.cz

Reklama