Kosmetika je ideálním dárkem, který udělá zaručenou radost všem. Ženy o sebe rády pečují, sledují trendy a nějaká kosmetická vychytávka plná přírody a krásných vůní, sada pro domácí relaxaci nebo pleťovou péči je pro ně tedy perfektní variantou. Muži oceňují na kosmetickém dárku praktičnost, hezký design a vůni.


 sas.jpg

Při výběru dárku dbejte na složení kosmetiky (čím větší podíl ingrediencí přírodního původu, tím lépe), její původ (české kosmetické značky nabízí výbornou kvalitu za dostupnou cenu) a obal (který by měl být zároveň krásný a zároveň ekologický – vyroben z recyklovatelných materiálů lokálními dodavateli, aby neputoval přes půl světa).
 
Naším tipem je česká značka kosmetiky Manufaktura, která je poctivá, vyráběna v Praze a  inspirovaná naší přírodou a tradicí. Už mnoho let boduje nejen u žen, ale stále více se ukazuje, že dokáže mile potěšit právě i muže. Široká škála produktů nabízí variabilitu dárkových sad a balíčků pro všechny věkové kategorie. Produkty se pyšní mimořádně šetrnými recepturami a pečujícím složením s vysokým obsahem ingrediencí přírodního původu. Bonusem je, že většina kosmetických výrobků je vegan.
 
A jaké jsou tipy na dárky z Manufaktury na letošní Vánoce?
 
Dárková sada kosmetiky Louka

 lo.jpg

Chcete darovat něco výjimečného a okouzlujícího? Vyberte dárkový balíček kosmetiky Louka. Tato exkluzivní péče z přírody pro život ve městě s výtažky z lučních bylin a nádhernou vůní potěší každou ženu. Obsahuje sprchový gel, vlasový šampon a krém na ruce. Louka je láska na první pohled, dotek i přivonění.
 
Dárková sada TRIO pečujících krémů na ruce

tri.jpg
 
Co je malé, to je milé! Překvapte exkluzivním balíčkem ukrývajícím hned tři voňavé pečující krémy na ruce v praktickém balení 3 x 30 ml. Čím jsou krémy na ruce od Manufaktury jedinečné? Pyšní se poctivými recepturami plnými ingrediencí přírodního původu, díky kterým poskytují rukám tu nejlepší péči. Hydratují, intenzivně regenerují a chrání pokožku. Skvělý a praktický dárek pro všechny ženy.
 
Dárková sada PÁNSKÁ KOSMETIKA

uam.jpg
 
Kolekce nejoblíbenějších pánských sprchových gelů/šamponů od Manufaktury, plných bylin, pro specifické potřeby mužské pokožky a vlasů. Originální a hravý design lahviček i krabičky s retro kresbami dopravních prostředků potěší každou chlapeckou duši dřímající uvnitř každého muže. Navíc všechny nádherně voní!
 
Nabídka úžasných dárku je pestrá. Inspirujte se na stránkách www.manufaktura.cz.
619cdbd22ed16obrazek.png

Reklama